Syrene

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrnyugtató és gyulladásgátló hatású kamillavirág kivonatot, valamint allergénmentes rózsaillatot tartalmaz. Rendszeres használata ápolja a bőrt.

Jucuus

2018. december 28.

Talpamra használtam régebben, illetve mostanában szárazsamponként, vele plusz egy napot kibírtam hajmosásig. Kellemes lágy illata van, finomszemcsés. Nekem sokáig elég egy dobozzal, még mindig van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Kiváló és olcsó hintőpor volt. Nekem bevált. Illata valóban rózsás volt. Évekig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

jud678

2014. május 26.

kellemes kamillás, ugyanakkor inkább rózsa illattal rendelkező hintőpor.
nem tapasztaltam allergiás reakciót.

update:
egyik tusfürdőre allergiás lettem, gondoltam egy hintőpor (oké tudom, parfümös, de azt írta természetes rózsakivonat) segít, de sajnos viszketett tőle a bőröm!
az eredeti 4 csillag helyett -1-et kap, mert nem nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

kellemes kamillás, ugyanakkor inkább rózsa illattal rendelkező hintőpor.
nem tapasztaltam allergiás reakciót.

update:
az eredeti 4 csillag helyett -1-et kap, mert nem nyugtatja a bőrt.

Yellow Paca

2013. november 15.

Nagyon finom illata van, nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 15.

Nagyon finom illata van, nálam bevált.

Serbackaja

2013. augusztus 12.

Drágább volt, mint a Caola, de sokkal finomabb az illata. Nálam sem váltott ki semmilyen irritációt, jól felszedi a nedvességet, sokáig elég, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

IzabellaRita

2012. augusztus 11.

Szerintem is nagyon jó hintőpor, talán még a Kaolánál is jobb. Nálam egyáltalán nem váltott ki eddig semmilyen allergiás reakciót, pedig hiperérzékeny bőröm van. A borotválás utáni bőrirritációt is kiválóan megszüntette. Az enyémben egyáltalán nincsenek csillámok, érdekes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

Ryana

2012. július 11.

Imádom, noha messze nem arra használom, amire kitalálták. :-D
Szőke vagyok, és hajmosás után (hajszárítót nem használok, hogy kíméljem a sérót) beszórom vele a hajtöveket. Dúsabbnak tűnik a haj, nem lapul le, nem zsírosodik olyan hamar, és mivel világos a színe, nem feltűnő.
Filléres termék, és ugyanazt a hatást lehet vele elérni, mint a drága hajporokkal.
Hátránya? Semmi. (Csak vigyázni kell, hogy ne menjen sok egy helyre, nehogy fehér legyen a fejbőr.)
Amióta használom, rengeteg bókot kaptam a frizurámra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Imádom, noha messze nem arra használom, amire kitalálták. :-D
Amióta használom, rengeteg bókot kaptam a frizurámra.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract