SYX

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mandulás testápoló érzékeny bőrre.

Puhapracli

2014. február 18.

A Marionnaudban vettem 1150 Ft-ért egy 400ml-es tubust. 3 illatban volt, de ez tetszett meg a legjobban. Már a boltban nagyon finomnak találtam, azát hazaérve fürdé után be is kentem magam. Nagyon szépen lehet kenni, gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy olyan tipikus zsíros érzést. Előtte a Heliadayt használtam, ami nekem borzasztó csalódás volt, így ahhoz képest minden hamar beszívódik, de ez tényleg nagyon jó.
Tél van, és nekem eleve nagyon száraz a bőröm, vizsont ez remekül hidratálja. Elvileg érzékeny bőrre írja, nekem nem érzékeny, csak száraz, arra viszont tökéletes :)
Ár-érték arányban magasan viszi a pálmát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Ár-érték arányban magasan viszi a pálmát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak