Tab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katemus, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Fényvédők

A hajvasaló folyadék egyenesítés közben védi a haja a hőhatástól, selymes fényt és erős tartást biztosít a frizurának. Hosszantartóan védi a tincseket a visszagöndörödéstől és javítja a hajszerkezetet.

Kiszerelés: 200 ml

JuditTTT

2019. február 12.

Nem olyan borzasztó, de sztem tudni kell használni. Bár én nem hajvasaláshoz, hanem hajtő emeléshez használom, ill. a göndörség, amit belerakok tovább megmarad ezzel a termékkel. Vizes hajra spriccelem, hajtőre, oda bedörgölöm, majd a végére is 3-4 spriccelést. Előtte nyilván használok mást is. Ezt hagyom kicsit beivódni. Igen büdös, alkoholos, de az elillan, nyilván hajnak annyira nem tesz jót, ezért használok előtte olajos cuccokat. Utána fejjel lefele hajszárítás és nagyon jó volument ad, jobbat, mint pl. a volumennövelő hab. Utána formázok, vagy hajsütővel, vagy csavaró+hajszárítóval és nagyon jól működik. Miután átfésülöm a hajamat, nem ragacsos, nem áll össze, tartós, laza, dús frizkó a vége. H. hajvasaláshoz mennyire jó?... Nem tudom, pont az a baj, h. szögegyenes a hajam, így nyilván én pont az ellenkezőjére használom, amire elvileg kitalálták. Arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

kvitta.girl

2013. december 4.

Szeptember óta használtam,most van december még félig az üveg de annyira untam már,és a hajam se valami jó mióta használtam de nem hittem hogy ennek is köszönhető. Már kezdtem megszokni hogy reggel megfulladok a büdös szagától,és ragad a hajam,de már tudom hogy a hő ellen se védett,mert vettem egy új hővédőt mert akciós volt és annyira könnyen ki tudtam vasalni a hajam,semmi károsodás vagy kiszáradás csak puhaság..
Jó hogy megmentett a syoss 4 day hővédője ez meg megy max nedves hajra,hajszárítóval talán elbír..
Nem ajánlom,nem tudom miért adtam le ennyire az igényeimet hogy képes voltam majdnem 4 hónapig használni..
Ja viszont a fújókája tényleg szuper,ki is cseréltem a syossosat rögtön erre,mert tényleg mindenhol éri a hajat.

Nekem teljesen bevált. Illata elsőre valóban jobb egyenes,de később letisztul mandula illattá. Hajam puha,hamar szárad így hamar tudok vasalni,és kellemes tapintású lesz vasalás után. Egyenesebb nem marad hosszabb távon mint máskor,de nem is vártam nagy csodát tőle.
Én ajánlom, jó kis hővédő ez,legalább jó a szórófeje ellentétben rengeteg hővédővel amelyik csak köpköd míg ez szétterül az egész hajon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

zsizska

2013. november 9.

Értékelhetetlen. Büdös zsíros cucc, semmi hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Értékelhetetlen. Büdös zsíros cucc, semmi hatással.

Habchók

2013. június 11.

Hát én egy teljes flakont használtam el belőle, igazából az volt a bajom vele, ha még nedvesen permetezed le vele a hajad, akkor csak ragad szárítás után és a hatása nem ugyanolyan; ha pedig vasalás előtt akkor fura szaga lesz, serceg a vasaló ezerrel és még ráadásul takaríthatod le a kerámia lapokról a dzsuvát. Sajnos a leghatásosabb ebben a második lehetőségben volt. Szóval nem vettem újra. Pechemre ugyanígy jártam a Syoss-sal is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

KataaBabaa

2013. június 11.

Kipróbáltam egyszer egy barátnőm ajánlására, de a kukában landolt. Fura szaga van, az érzésről nem is beszélve amit maga után hagy. Nagyon irritált az egész.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

liele

2013. március 24.

Kegyetlen büdös és nagyon alkoholos "illatú", ami tartósan megmarad. Vasalás után beton keménnyé áll össze tőle a haj. Kifésülés után ez eltűnik, de nagyon száraznak éreztem a hajam. Egy napig véd a visszahullámosodástól, de párás időben addig sem. Nem használtam el, mert az volt az érzésem, hogy többet árt mint használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Szandus

2013. január 24.

az enyémre rá van írva, hogy with shea nuts oil de az összetevőkben meg nem látom
az első üveggel amit vettem annak sokkal jobb illata volt és selymesebb lett tőle a haj
de ami most van az nagyon büdös de szerencsére el megy a szaga és mintha a hatása se lenne olyan jó ragacsosabb, és sprődebb lesz a végeredmény, minimálisan véd a visszagöndörödéstől

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin