TanOrganic

Ár:   9390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 10 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2020. április 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 10 990 Ft

80%-ban organikus aloe verával készült önbarnító hyaluronsavval és természetes ételszínezékkel. Várandósok és érzékeny bőrűek számára is ideális. Hatása akár tíz napig tart.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat, parabéneket, alkoholt, szintetikus illatanyagot és színezéket.

Ár: 9390 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 10 990 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

MormiOrsi

2020. május 14.

Tetszik, az ára kicsit húzos, lehetne olcsóbb, de hát az organikus, szép összetevőket meg kel fizetni, igaz? Mondjuk eredetileg a bondi sands termékeivel szemeztem, amik kb ugyanilyen árban vannak, de aztán a KM-nek köszönhetően rátaláltam erre és mikor összevetettem az összetevőket, hujjujjujj, hát egyértelmű volt, hogy ez lesz a befutó.
Habos önbarnítót már próbáltam, így az is egyértelmű volt, hogy most is azt szeretnék, az olajos verziótól kicsit tartok, bár még nem próbáltam. A habot viszont rém egyszerű felvinni és szépen eloszlatni én ezt a hozzá tartozó kesztyűvel szoktam csinálni (szóval azt mindenképpen ajánlom megvenni), a hatása attól függ, hogy milyen vastagon viszed fel a terméket, de gondolom ez a többi önbarnítónál is így van.
Én eddig a ST. Moriz termékét próbáltam csak, de simán hozza ugyanazt a hatást, sőt! Tehát abszolút igaz, hogy amellett, hogy ilyen szépek az összetevői, hatása is van. Szóval szép színt ad, de ha túlzásba viszed besárgulhatsz, így csak óvatosan kísérletezz az elején! :D
Nézzük a szoliszagot, amit sokan emlegetnek. El kell, hogy keserítselek itt is van, nem a terméknek, annak tényleg szinte semmi illata sincs, mikor felviszed, de ahogy elkezd dolgozni a bőrödön előjön az a tipikus illat. De hát ez van, gondolom ez amiatt az összetevő miatt van, ami beindítja a bőrben a "barnulós" reakciót és mivel ez az összetevő minden önbarnítóban megtalálható, valószínűleg naív dolog lenne azt várni, hogy létezik olyan termék, ami ezt nem váltja ki. Ez engem mondjuk nem zavar, főleg, hogy általában 3 órára szoktam fennhagyni, de volt, hogy benne is aladtam. A hatás kb ugyanaz volt, szóval inkább a mennyiséggel lehet mélyíteni a színt (vagy a gyakori felkenéssel), mint hogy hosszan fenthagyjuk.
A konklúzió, hogy újra fogom venni, egyelőre 1 hónapja használom, így arról nem tudok beszámolni, hogy meddig tart ki egy ilyen 120ml kiszerelés, de majd updatelek. Én örülök, hogy sikerült önbarnítóból egy olyat találni, aminek ennyire szép az INCI-je és működik is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

rosetta5

2017. október 3.

Elsősorban az állagára voltam kíváncsi, mert hab állagú barnítót még nem használtam. Nagyon tetszik! Valahogy nem folyik úgy, mint más készítmények, nem zsíros és nem hagy foltokat maga után. Könnyen beszívódik, imádom! Gyönyörű barna lettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Lilla777

2017. május 17.

Ez a hab állag egyszerűen zseniális. Imádom a TanOrganic olaját is, de gondoltam kipróbálom, mit tud ez a változat. Az eredmény mindkettőnél lenyűgöző. Fantasztikusan természetes barnaságot ad. Míg az olajat úgy tudom bemasszírozni, mint egy hagyományos testolajat, addig ez a habos állag is zseniális, mert nem folyik szét. Egyenletesen oszlik el a bőrön, nem foltosít. Szépen ápolja a bőrt. Mindenkinek csak javasolni tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propanediol, Hyaluronic Acid, Calcium Gluconate