TanOrganic

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 7890 Ft

A 100%-ban természetes, minősített organikus önbarnító olajjal a nap és a szoláriumozás káros hatásai nélkül élvezheted egész évben a csodálatos barnaságot.

A benne található argán-, borágómag- és narancsolaj, valamint az aloe vera gyengéden ápolja a bőrt. Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, környezet- és bőrbarát.

Különösen a világos bőrűeknek ajánlott, ha kellemes napsütötte színt kölcsönöznének bőrüknek.

Ár: 7890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Mundow

2016. szeptember 3.

Előnyei: természetes, gyorsan beszívódik és viszonylag tartós.
Hátrányai:
- megfogja a ruhát és az ágyneműt
- van egy jellegzetes szaga
- a lábfejemnél sikerült intenzívebb barna foltokat varázsolni, ezért érdemes odafigyelni a kenésre és adagolásra
- foltokban kopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Előnyei: természetes, gyorsan beszívódik és viszonylag tartós.
Hátrányai:
- megfogja a ruhát és az ágyneműt
- van egy jellegzetes szaga
- foltokban kopik

denisawry

2016. április 1.

Tavaszi előbarnulásnak hívom az időszakot, amikor már kilátszik pár testrész a ruha alól, de még nincs lehetőség napozni… na, a sápadtságot én ezzel az olajjal tüntetem el és megnyugtat a tudat, hogy semmi károsat nem viszek fel a bőrömre, miközben használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

Lara5

2015. december 22.

Elég ambivalens érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Mivel kismama vagyok és nem járhatok szoliba olyan önbarnítót szerettem volna találni aminek a szagától nem fordul fel a gyomrom...és ez olyan. Szerencsére csak nagyon kevés ideig érezni azt a tipikus önbarnító szagot (bocsi, de nekem ez szag:( ) és az sem intenzív. Ami még mellette szól, hogy viszonylag természetes színt ad és "lightosan" barnít.
Ami kontra, az ára, sokallom a 8000 ft ot érte és az állaga sem tetszik. Olyan mintha olaj lenne hígitva vízzel, nehezen terül és alig tudom elkenni szóval hármaska...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Bea226

2015. december 3.

Nekem sajnos kicsit csalódás volt ez az önbarnító olaj, pedig nagy reményekkel rendeltem meg. Csak arcra (nyakra, dekoltázsra) szerettem volna elsősorban használni, testre nem is próbáltam, így arról nyilatkozni nem tudok.
Arcon: sajnos foltosan, helyesebben sávosan lettem barna. Illetve másnapra gyulladt pattanások jelentek meg rajtam. 1-2 hét szünet után újra próbáltam, hogy megbizonyosodjak róla, hogy ettől lettem pattanásos, és sajnos másnapra megint megjelentek a pattanások. Soha nem voltam pattanásos, így a környezetemben többen is megkérdezték, hogy "mi történt" a bőrömmel.
Mentségére legyen mondva, hogy előtte nem radíroztam, így a foltosságot betudhatjuk ennek. Igaz a korábban használt önbarítómnál sem radíroztam soha mégsem lett foltos az eredmény.
A pattanások is betudhatók érzékeny bőrömnek - ami szerintem nem bírja az olajat.
Egyébként az illata kitűnő, sajnálom, hogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Egyébként az illata kitűnő, sajnálom, hogy nem vált be.

evilshedevil

2015. szeptember 21.

Olaj állagának köszönhetően a bőrradírozás előtti hidratálást el is lehet hagyni és még így sem lesz foltos a végeredmény. Nagyon könnyű eloszlatni és elég gyorsan beszívódik, szerintem kevesebb mint 5 perc alatt beitta a bőröm. Minden egyes önbarnítózás alkalmával nagyon kellett figyelnem, hogy egyenletesen oszlassam el a termékeket, az első pár alkalommal, vagy amint nem figyeltem elképesztő sárgásbarna foltokat varázsoltam magamra. Ezzel az olajjal ez teljesen leegyszerűsödött, úgy használom mint egy testápolót, csak végigkenem vele magam, beissza a bőröm és nem aggódok azon, hogy másnapra milyen foltos leszek. A nagyon jellemző lábfej/boka/térd/könyök területeinél sem lesz sötétebb árnyalatú. A színe 3 nap után kezd el fakulni, nem kopik csúnyán így az arcomon is bátran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

plast123

2015. június 9.

Szerintem nagyon jó termék. Előnyei: nem büdös (talán nincs is illata), rögtön látszódott a bőrömön az eredmény, nem színezte meg a ruhámt, ágyneműt (csak a fehér törölközőt, de nekem ez nem baj), jók az összetevői, 3 napja tartja a színét, nem csíkos a bőröm. 10 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 9.

johnika196

Korcsoport: >54
2015. június 4.

Eddig két alkalommal használtam az olajat és csak jókat mondhatok. Nálam a barnítás előtti testradírozás alapszabály mert hiszem, hogy bármelyik kozmetikum jobban kifejti így hatását.
Az első meglepetés a textúrája volt. Annak ellenére, hogy olajos szinte olyan volt az érzés mintha vizet simogatnék el a testemen. Nagyon könnyű volt eloszlatni és hamar beszívódott. Utána bársonyos és érezhetően hidratált lett a bőröm /nekem ez fő szempont/.
Úgy tűnik a szín is tartós mert a három nap után is tartja a színt. Ami még kiemelendő, hogy egyenletesen sikerült felvinni, nem keletkeztek világos-sötét foltok.
Az igazán szép és tartós szín mellett nekem a legfontosabb az organikus összetevők.Számomra már alapszabály a kozmetikumoknál,hogy ne tartalmazzanak szintetikus összetevőket és védjék a bőröm egészségét. A csomagolás pedig csodásan illeszkedik a termékhez!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 4.

evelinmolnar

2015. május 28.

Napallergiám van és nem bírom a szolit sem, így kb. mindig én vagyok az egyetlen, aki fehér bőrrel virít egész évben. Kipróbáltam pár önbarnítót, de idegenkedtem attól, hogy mesterséges vackokat kenjek magamra. Pár hete aztán ráakadtam a TanOrganic olajára. Kicsit szkeptikus voltam, hogy milyen lesz, de mondom egy próbát megér: végülis természetes, király! Az illata egyszerűen isteni! Igyekeztem minél alaposabban elkenni, hogy ne legyen csíkos a bőröm. Sikerült is, sehol egy folt, igaz, eléggé kellett koncentrálnom. :) Izgatottan vártam az eredményt és volt mit, mert én csodálkoztam el a legjobban, hogy milyen szép színem lett. A párom nem hitt a szemének! Egyszerűen szuper!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 28.

wishes

2015. április 26.

Ahogy kisüt a nap, nekem kezdődik az önbarnítószezon, amire rendre baromi nehezen állok rá, mert eszembe jut a bőrradírozás-macókolás-önbarnítószagú ágy triumvirátus réme. Amikor tudomást szereztem ennek az olajnak a létezéséről, felcsillant a szemem, és szereztem egyet belőle, hátha ezzel könnyebben, gyorsabban zavarom majd le az idei barnítóköröket.
Először is a csomagolása csodaszép, kezdve a masszív üveg tégelytől egészen a valódi fából készült kupakig, kb. a fürdőszobám egyik dísze lett. Másrészt a belbecs sem utolsó.
Az első próbákat a lábamon tettem meg vele, mivel az még úgyse látszik még, és mire ki kell azt is tenni a közérdeműnek, addigra úgyis kitapasztalom - gondoltam én. Kár volt félnem tőle, ez az eddigi legkönnyebben kezelhető darabom - bár színtelen, a könnyed olajos állagának köszönhetően pillanatok alatt, akár speckó kesztyű nélkül, kézzel is el lehet oszlatni, és még elő sem kell hidratálni a bőrt! Amin meglepődtem, hogy ez olaj nem csak teljesen színtelen, hanem teljesen szagtalan is! Aki hozzám hasonlóan rendszeresen használ önbarnítókat, az tudja, hogy ez mekkora ritkaság... Amin még jobban ledöbbentem, hogy még reggelre sem jött ki a bőrömön az a jellegzetes szag! Kicsit se! Ráadásul a színem is szép egyenletes lett, és nem lettem sehol fontos, pedig nem vittem túlzásba előző este a pontosságot... Az eddig leírtak miatt óriási 5csillag járna neki, viszont mivel ebben az árkategóriában vannak ennél természetesebb színű darabjaim is (pl. a St Tropez habom), ez pedig előbarnulatlan, hóka bőrön bizonyos fényviszonyok közt kissé sárgás, ezért szigorú leszek és levonok egy csillagot tőle. Mindenesetre kíváncsi leszek, hogy a nyár folyamán, hogy fog majd mutatni rajtam, de majd úgyis jövök updatelni a véleményemet!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Propanediol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.