Tarte

Ár:   $14   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. december 11.

Ár:   $14
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Dezodorok

Alumínium- és alkoholmentes természetes dezodor, mely nem irritatív, s tele van természetes szagsemlegesítő és kondicionáló összetevőkkel.

creammaniac

2019. január 23.

Imádom a Tarte márkát, így amikor ingyen szállítás keretében rendeltem tőlük, beruháztam rá. Dezodorok tekintetében elég válogatós vagyok, mint sokunk, én is rengeteget kipróbáltam már, igazán tökéleteset nem, csak jót sikerült találni. :)

Nos a Tarte ezen darabja számomra kissé csalódás. a csomagolás nagyon tetszik, a termék illata egyszerűen mesés, imádom! Szuper, hogy nincs benne alumínium és alkohol, de sajnos valószínűleg ennek hatására is, nem igazán tartós és hatásos. Ez a legnagyobb problémám vele. Egy átlagos irodai munkanap végén is úgy érzem, hogy is mondjam, nem vagyok olyan finom illatú... Emellett a stiftes kiszerelés sem annyira nyerő, összefogja a ruhát, ha nem vigyázok. Kissé el is feledkeztem róla, a szekrény hátuljában pihen, de tekintettel a téli időszakra, megpróbálom elhasználni a maradékot. Újravenni biztos nem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propanediol