Tarte

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. március 21.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

4 az 1-ben sminkfixáló, primer, hidratáló permet és bőrfrissítő spray.

Parabénmentes. Hipoallergén, dermatológiailag tesztelt.

Lolychan

2019. szeptember 15.

Nekem kapásból az illata borzasztó. :/ Nem bírom elviselni. :/ Nem tudtam, hogy alkoholos, de hál istennek nem okozott semmi problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

adi99

2018. augusztus 10.

Konkrétan semmire nem jó. Az ára ehhez képest...Ja és még szörnyen büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Konkrétan semmire nem jó. Az ára ehhez képest...Ja és még szörnyen büdös is.

youdith

2018. április 6.

Nem sok értelme van ennek a terméknek, sok alkohol van benne, ami a gyors száradás miatt van benne, szóval NEM hidratál, primernek annyit jelent mint a levegő, SEMMIT, de a fújókája, szórása nagyon jó, már, ha hasznos lenne valamire. Talán a porosság eliminálására jó, de az én arcom nem poros előtte se, szóval ez ügyben nem tudok nyilatkozni, egységesebb SE lesz a bőrképem. Van benne koffein, ami alapból az én bőrömet felélénkíti, de evvel nem igazán tapasztaltam semmit, igazi semmirevaló termék, majd elfújkálom. Ha az árát is nézném, 0-át adnék neki. Ja és még csak jó illata sincs, nem túl erős, el is illan, de kellemetlen vegyi illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Seszti

2018. március 12.

Szettben vettem, nem látok nagy változást a bőrönön inkább csak néha jól esik ez a plusz kényeztetés ,újra nem vennem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 12.

svivko

2018. február 27.

Elhasználtam egy mini kiszerelést, de nem győzött meg a hype. Nem tetszik az alkoholtartalom, bár le kell szögezzem semmit nem vettem észre a tetemes mennyiségű alkoholtartalomból, se nem csípte a szemem, se nem éreztem az illatát, maximum hamarabb száradt, de nem is szárított.
Citrusos semmilyen illatú permet, klassz csomagolással, semmi több. Ugyanolyan hatást értem el vele a portermékek bőrveolvasztását illetően mint a Cosmio-s zöldtea hidrolátummal, amit fújós fejjel direkt erre a célra használok, és azthiszem 700 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract

A narancs héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint bőrösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló hatással rendelkezik, ezen kívül elfedi a termék alapvető szagát/illatát.

További info az összetevőről a KM-blogon >>