Tarte

Ár:   13 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melonsoda, Módosítva: 2018. július 17.

Ár:   13 100 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vegán és olajmentes, teljes fedésű alapozó, krémes textúrával és matt hatással. Tökéletes kiegészítője a Shape Tape korrektornak - ugyanazt az erős fedést biztosítja, simítja a pórusokat és bőrhibákat. Hipoallergén, vízálló és hosszan tart. Zsírkő- és alkoholmentes.

18 árnyalatban kapható

Andzsella

2018. július 27.

Januárban nagy botrány volt a shade range miatt. Azóta valamennyire javult. Én egy új árnyalatot a deep tan goldent használom. Kb az EL 5W1 dupe-ja bár picit narancsosabb nála, de szerencsére ahogy oxidálódik elmúlik ez az erősebb narancsosság, és púderrel mind nagyon jól lehet fixálni és csökkenteni a narancsosságát, ami nem volt annyira vészes azért (meg MAC fix+ használok hozzá) :) kb ugyanazt tudja, mint az EL DW talán jobban eltakarja a bőrhibákat és picit mattabb. Jó alapozó, remélem tágítják még a shade ranget :)

Update: Most már nem érzem narancsosnak, nagyon szuper alapozó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 27.

Update: Most már nem érzem narancsosnak, nagyon szuper alapozó :)

melonsoda

2018. március 19.

Nekem megvan a teljes kiszerelés, kb 1 hónapja rendeltem, azóta csak ezt hordom. Rajtam hasonlít az EL Double Wear-jéhez, csak púderesebb a kinézete és JOBB A FEDÉSE. Gyönyörűen mattra szárad, nekem púder nélkül sem ül bele a ráncaimba. Ami viszont hátránya, hogy bár a ruha nyakát nem fogja meg, de le lehet izzadni a Double Wear alapozóval ellentétben. Emiatt levonok egy csillagot, elkényeztetett ez a Double Wear :P
Orrfújástól is lejön, ezért akkor használom, amikor jó fedés kell, de tudom, hogy nem piszkálom nagyon a fejemet nap közben, és maratont futni se megyek. A Shape Tape korrektor "lightosabb" verziója ez az alapozó, egy építhető közepes fedésnek mondanám, az állaga is vizesebb. Ja, és ami a legfontosabb, hogy az aknéra hajlamos bőröm nem pattogott ki tőle, a bőröm szárazabb részein is szépen mutat és a nem kívánatos csúnya pigmentfoltokat is eltakarja, ami a Double Wear-nek és a Mac Studio Fix Fluid-nak nem mindig ment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

erynis

2018. február 27.

Hát, ez az alapozó elég borzasztó! Egy tarte-os rendelésemkor vettem belőle mintákat, amolyan próbaképp, hátha jó lesz a kevert bőrömre, ami a nap végére igencsak ki tud olajosodni. Lehetetlen szinte eldolgozni, és szörnyen néz ki a bőrömön, pedig nekem nincs száraz bőröm, és hidratálok mindig az alapozó előtt+primert is teszek fel. Beleült a pórusaimba, rettentően szárított, nem is túl tartós (bár hozzáteszem, púderes a finishe, és annyira szárított, hogy eszem ágában sem volt púderrel fixálni). Szerintem nem csak a szűkre szabott árnyalataival van gond... Többször is nekifutottam, de semmi pénzért nem venném meg a teljes kiszerelést, pláne nem ezen az áron. Nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.