Tarte

Ár:   €42   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LBN, Módosítva: 2016. november 23.

Ár:   €42
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek

Limitált kiadású paletta @grav3yardgirl -el (YouTube) együttműködve.

Ez a limitált kiadású paletta állatkísérletmentes termék, tartalmaz egy szemhéjecsetet és egy lépésről lépésre útmutatót @grav3yardgirl-től nappali sminktől az éjszakaiig. Használd a kedvenc ecseteidet, kontúrozz és emelj ki a 'sweet tea' (bronzosító) és 'gator wings' (highlighter) árnyalatokkal. Tökéletesítsd a sminked a 'does this thing really work?' (pirosító) használatával.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Reni39946

2017. május 14.

Update: Időközben rájöttem, hogy a Sweet Tea valóban bronzosító és egész jóféle. A szemhéjfestékekkel felhőtlen a boldogságunk, még mindig nagy a szerelem, viszont a pirosító is és a bronzosító is enyhén foltos a bőrömön. Szépen tudom ezt korrigálni, csak elsőre furán néz ki a felvitel után. A highlighter nagyon szép, de nekem nem lesz a kedvencem az apró csillámok miatt. Mindezek ellenére szuper kis paletta és semmiért nem cserélném el. :)

Hát ez a paletta is betalált nálam. A csomagolása is megérne egy ódát, mert eszméletlen, már csak a belső részen is ez az arany fémes borítás. Tetszik, hogy a tükör óriási és a kis felirat személyesebbé teszi. Az illata vetekszik a TF csokiséval, kellemesen édeskés. A Sweet Tea árnyaltot még eddig nem tudtam használni, mert félek, hogy pirosítónak nekem túl sötét lenne, de majd bronzosítónak fogom legközelebb kipróbálni. A szemfesték színei eszméletlenek és nagyon jól pigmentáltak. A Tarte palettáiról egyébként is csak jókat hallottam és ez is hozza a minőséget. Nekem az első termékem a márkától, sajnos, pedig nagyon tetszenek a termékeik és sajnálom, hogy nehezen lehet csak megvásárolni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

LBN

2016. november 14.

Imádom a csajszit és amikor először jártam Sephorában szembe jött velem ez a termék, hát azonnal a kosaramba került. Hasonló bőrszerkezetünk/árnyalatunk van, ezért gondoltam, hogy rajtam is egytől-egyig jól fognak állni az árnyalatok. Tökéletes színkombinációk vannak benne. Kivételesen egy olyan paletta, amiben az ecset is használható - szuper. Ára szerint körülbelül ugyanúgy mozog mint a többi Tarte paletta, de ami nekem külön szimpatikus volt, hogy egy teljes smink készíthető vele, nem csak szemhéjpúderek vannak benne. Szóval valószínűleg akkor is ezt választottam volna a kínálatból, ha nem 'ismerem' Bunny-t (grav3yardgirl). Szuper pigmentáltak, kevéssé porolódnak, nekem nem kell leütögetni az ecsetet, egyetlen negatívuma hogy a highlighter és egyetlen szemhéjfestékben túl nagyok a csillámok, ezek peregnek. Mondanám, hogy újraveszem, de mire elfogy, addigra kipörög a limitált kiadás. :)
Gyakorlatilag minden sminkemnél ehhez nyúlok, csak a highlighter-t helyettesítem mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.