Ted Lapidus

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: bazsalikom, barack, bergamott, szilva, mirabolán, málna

Szívjegyek: orchidea, méz, magnólia, orvosi körömvirág, liliom, jázmin, gardénia, tubarózsa, heliotrop

Alapjegyek: cédrus, ámbra, vanília, szantálfa, pacsuli, pézsma, tonkabab, szilva

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pacsirta17

2021. január 13.

Nem tudom mi történik velem mostanság, de perverz módon elkezdtem vonzódni a nagy klasszikus illatokhoz... olyannyira, hogy szinte csak azokat fújom jelenleg...
Jellegében rajtam picit Dior Poison-os,ugyanakkor mégsem ugyanolyan..
Erősen gyümölcsös(szilvás),mézes,fűszeres virágillat. Lehengerlő...
Kellemes szillázs, nem sokall be tőle az orrom órák múlva sem.:) Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

Jellegében rajtam picit Dior Poison-os,ugyanakkor mégsem ugyanolyan..
Erősen gyümölcsös(szilvás),mézes,fűszeres virágillat. Lehengerlő...
Kellemes szillázs, nem sokall be tőle az orrom órák múlva sem.:) Tartós.

Magyari

2020. június 23.

Belezúgtam! Amarige, Boucheron, Femme, Byzance, Diva - egyvelege döngeti az agyam, pulzálva kússza fel magát a sejtjeimbe, ledöntve minden tabut. Mintha a Boucheron anyja, Amarige a kishúga, a Femme és a Diva a keresztanyja lenne ennek az illatnak, míg a Byzance az "uncsitesó". Percről percre változik, követni sem tudom. Hogy mennyire erős, fogalmam sincs, ugyanis beköltözött minden neuronba, még a sóskiflimben ő jön szembe. Hölgyeim! Hatalmas vad ez az illat!!! Végem van....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 23.

kvin

2018. december 6.

Igen, ez retro!
('89-es illatról beszélünk) Gres Chabochard és társai... orientálisan édes virágos, orbitálisan illatozó mézzel lecsurgatott bőrkabát.
Imádom egy női parfümben a férfias jegyeket, bőr, vetiver, cédrus, stb. mind a barátom, de rajtam annyira negédessé válik, hogy a kezdeti négyes lelkesedésemet a mézes édesség miatt három csillagra húzom le.
Ez nem az illat hibája, csak egyéni ízlés. Kétség kívül ott van alatta a fűszeresség - vadvirágos rét üti fel a fejét - hiába a megannyi illatjegy, a méz mindre rányomja bélyegét.
Nagyon erős kisugárzású parfüm, körbelengi viselőjét, hosszú órákon is tart, és folyton érződik - bár én személy szerint ezt nem kívánnám - , de ezért adok mégis négyet.
Ez egy finom - másik nem által is megdicsért - parfüm, egyéniséggel, hosszú tartóssággal.
Aki kedveli az édes, kifejezetten retrós - és nem a mai cukorkás - illatokat, annak bátran tudom ajánlani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Igen, ez retro!

Tarkamilla

2018. november 14.

"Ez aztán igazán fertelmes!" - ez volt az első, amit gondoltam tegnap este az izgatottan felfújt, ismeretlenül vásárolt Rumbáról.
A Cabochard szikkadt, szigorú karcossága a lehető legtávolabb áll az én ízlésemtől és a Rumbát pont ilyennek találtam. Egy mesebeli sanyarú sorsú boszorkánynak lehet ilyen szaga, aki sajnálja magától is az ízeket, az illatokat, az életet és önmagát is kínozza. "Eau de Sanyarú".
Gyanakodva néztem hát az illatjegyeket... talán a tölgymoha csinálja ezt?
Mindenesetre nem mostam le... gondoltam, hátha átváltozik - és egy óra elteltével tényleg átváltozott! Beédesedett, bepuhult a bőrömön, a karcosság eltűnt. Ezen felbuzdulva ma három fújást is engedélyeztem magamnak. Bizony. Hármat. Rajtam nem lett nagy szillázsa, viszont a tartóssága rendben van, 8 óra elteltével is megcsapott az illata.
És érzem én, hogy távol áll tőlem... De nagyon nem hétköznapi illat és megfogott a titokzatossága. Mintha valamilyen állati összetevőt éreznék benne, azt hiszem, emiatt óvatoskodom vele. Sőt taszít is kicsit. Érzem, idegen terepen járok. Rafinált parfüm, egyszerűen nem ismerem ki. Mintha vakfoltom lenne, mintha képtelen lennék az egész képet egyben látni róla... rejtőzködik. Vonz. Hogy mit tartogat, még nem tudom. Nagy tiszteletet kelt bennem, hogy nem mutatja meg magát teljesen. Méltóságteljes nagyvad.
Ő tipikusan az a parfüm, amit nem azért fogok felfújni, mert kellemes az illata. Nem. Máshogy tetszik, más értelemben értékelem, de nem biztos, hogy ezt szavakba tudom foglalni. Ő az első ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Gyanakodva néztem hát az illatjegyeket... talán a tölgymoha csinálja ezt?

sugarcane

2018. augusztus 2.

Röpke életű szerelem volt, sajnos, hamar megcsömörlöttem tőle, ennek ellenére továbbra is gyönyörűen megkomponált, mély, nőies illatnak tartom, hidegebb időkre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Verona5

2017. október 24.

Jesszusom! Ez egy bomba!! A kifújáskor egy színpadra lépő dinamikus rumbatáncos, aki berobban a csakis piros és fekete fodros ruhájában és tapsvihart arat! Kő kövön nem marad a közelében. Feltűnő, minden figyelmet magához vonzó, önző, erőteljes nőszemély! Aztán egy óra múlva már csillapodik a heve, a méz egyértelműen kiérezhető, és a tubarózsa is. A cédrus és a szantál lecsillapítja a tomboló virágokat, nagyon összetett egy szépség. Csakis határozott, nőies egyéniségeken tudom elképzelni 35-40 felett. Tűsarok hozzá kötelező! Szóval biztosan nem lesz az illatom, de az élmény mindenképp megéri, még akkor is ha eddig minden egyes illatolásakor elkezdtem tüsszögni tőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 24.

Arha

2017. február 22.

Bőrös-földes szilvaillat, egy kevés virágos felhanggal. Semmi cukros édesség, pedig érezni benne a mézet, különös összhatást kelt, erőteljes és szép, mégis olyan misztikus valahogy. Ajándékba kaptam, azzal a felkiáltással, hogy "ez annyira te vagy", és ez valahogy nagyon szívmelengető számomra, még akkor is, ha nem tudom mikor fogom viselni ezt az erős, karakán illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Eugenol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Lyral, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.