Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 6.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.  Warm sand és medium beige árnyalatokban kapható.

csipkebogyi

2016. április 7.

nekem ez a termék az egyik kedvencem,a szín amit használtam pont passzolt,számomra praktikus volt a kis szivacs is,bár néha csak korrektorként használtam,éd az ujjammal dolgoztam el. viszont mostanában nem láttam,remélem még forgalmazzák.mást vettem helyette,de ha látnám visszatérnék hozzá,árban is jó,bár lehetne kicsit nagyobb kiszerelés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

N.A.

2014. április 28.

Szerintem nem rossz kompakt alapozó ez, jó fedést ad - a száraz részeket sajnos kiemeli, de ez szerintem az ilyen púderesedő kompakt alapozókra általában jellemző. Egyszerű és gyors felvinni, nálam szempont volt, hogy reggelenként nagyon gyorsan tudjak vele természetes hatású sminket készíteni. Nagy és egyelőre más olcsó árkategóriás alapozókkal szembeni verhetetlen előnye, hogy létezik belőle rosé árnyalat, ami valóban rózsaszín, nincs sárgás mellékszíne. Sajnos nagyon gyorsan elfogy, a doboz fele szivacs és tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Vixodite

2014. február 4.

A Camouflage alapozójukat kerestem, de sehol se volt belőle. Ebből is egyetlen darab volt, gondoltam kipróbálom. Nem rossz, egész jól fed, bár az én bőröm ennél többet is elbírna. Nem okoz pattanásokat, nem látom zsírosnak. Egy picikét kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

darkbeforestorm

2013. december 17.

végül csak a hozzá kapott szivacs lett a befutó :) eleve úgy álltam hozzá hogy ezek a szivacsok úgyis használhatatlanak, de rájöttem hogy ezzel a legkönnyebb felvinni. azóta vettem egy essence-s szivacsot is és azzal is remek a felvitel.
na de magáról a termékről: még sosem volt korábban ilyen krémes púderem vagy nevezhetjük akár kemény alapozónak :D mivel télen elég száraz a bőröm, a púderek ilyenkor használhatatlanok, mert csak jobban kihangsúlyozzák. az alapozómat már kezdtem megunni, gondoltam na majd ez a krémes púder megoldja minden gondom. és megoldotta! sajnos a színválaszték elég szegényes, véletlenszerűen kaptam le a polcról a natural beige árnyalatot, de tökéletesen passzol a bőrszínemhez. egy álom a fedése! még az alapozóval se ilyen szép, egységes a bőröm. persze a fedése közepes/gyenge, de mivel nincsenek komoly bőrhibáim, én csak annyit szeretnék hogy egységes legyen a színe. sajnos elég gyorsan fogy, de én ezek után mást nem fogok használni az arcomra. nagyon örülök hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

ágica

2013. november 23.

Nagy fanja vagyok a camouflage alapozónak, viszont azt mostanában sehol nem látom, így megvettem ezt, ideiglenes megoldásként. A boltban nem figyeltem igazán, és csak 2 árnyalat volt kirakva (3,4), a teszterben pedig az 1,2 én pedig alapból a legvilágosabbat vettem, és csak később vettem észre, hogy ez más... Itt még nem volt vége, hiszen ez az árnyalat is meglepően világos, egy kis púderrel ki lehet javítani. Maga a termék nagyon sűrű és kemény, konkrétan vizes (nem nedves!) szivaccsal lehet csak felvinni. Nos szárazabb bőrűeknek tuti nem ajánlanám, mert a legkisebb száraz területet is kiemeli és nehéz éldolgozni. A fedése gyenge, én 2 réteget kentem fel, mire feltűnt, hogy most sminkeltem. (megjegyzem nem nagyon építhető...ez a 2 réteg a max). Kicsit maszkos is sajnos. Vicces, de szerintem kell fölé transzparens púder, mert amúgy csillog. Tartósnak tartós. Korrektor kell mellé. Szeretném szeretni, hiszen ennek is szépek az összetevői, ez sem okozott (eddig-csak párszor használtam) bőrhibákat, de nekem ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

haloittbarbi

2013. május 18.

Életem legrosszabb alapozója.
Nem fed rendesen, kifényesedik tőle az arcom, zsírosít, nem tartós...
Az egyetlen pozitívum az ára volt.
A stiftes verziójáról is csak ugyan ezeket tudom elmondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Életem legrosszabb alapozója.
Nem fed rendesen, kifényesedik tőle az arcom, zsírosít, nem tartós...
Az egyetlen pozitívum az ára volt.
A stiftes verziójáról is csak ugyan ezeket tudom elmondani.

nyuszka2

2013. április 14.

Nekem is a 2:1-ben terra naturi van,1-es warm almond szín,de még jó hogy leárazva vettem féláron...Többet biztos nem veszek,nagyon világos felkenve,nem a legjobb és nem egyenletes a fedése sem,még más picit sötétebb porpúdert is kell hozzá használni.nem is egyszerű szétkenni se a szivaccsal sem a bőrön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 14.

Milka

2013. március 11.

a stiftes verzió után megvettem őt is, a fedést tekintve tagadhatatlanul jobban teljesít, mattabb is, ettől függetlenül mindkét alapozót nagyon szeretem. porcelánbaba-effektust legfeljebb csak azok várjanak el tőle, akiknek egyébként is tökéletes a bőrük, / bár akkor meg minek alapozó / viszont a natúr-kategóriában én még jobbal nem találkoztam, ráadásul ilyen áron...tartósan és szépen fed, egységes színt varázsol, bár a szemkörnyékre nálam jobban teljesít a stiftes. mindkét verzió alá használom a TN primert is, amivel szintén maximálisan meg vagyok elégedve.tény, hogy néhány óra múlva a zsíros terület kifényesedik, / viszont valljuk be: ugyan, mitől nem? / de nem olyan vészes mértékben. összefoglalva: olcsó, natúr, könnyen használható és abszolút vállalható ábrázathoz segít hozzá, mégpedig tartósan. a márka egyéb - nemcsak dekor - termékeit is bátran ajánlom, mert mindenki megtalálhatja a korának, illetve bőre típusának megfelelőeket és még a legdrágább is 2000 alatt van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 11.

Indigo

2012. november 23.

A világosabb szín van meg nekem, a krémes TN-alapozók közül nálam ő a nyerő. A Camouflage túl erős, a Stift túl gyenge fedést eredményez, és mindkettő kiemeli a ráncokat, szárazabb részeket. Olcsó, sokáig kitart, praktikus kiszerelésben kapható. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Csipike

2012. szeptember 16.

Jó összetevők, jó ár, elfogadható fedés, kár, hogy nincs olyan színe, ami tökéletesen passzolna az én bőröm színéhez, mind egy kicsit elüt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!