Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Soft rose, brown sugar és plum árnyalatokban kapható.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

A barnás és a sötét bogyószínű árnyalatot használtam a télen rendszeresen, most alkalomszerűen néha nyúlok hol egyik, hol másik után. A barnás nem igazán jött be, a tégelyben kis "grízek" - ben áll össze az anyag, ez a kézmeleg-ajakmeleg hatására eltűnik ugyan, de azért furi látvány. Használom ugyan, de nem szerelem...A bogyószínűt viszont nagyon szeretem. Kellően hidratál, kellemes a színe, nem áll össze a szám redőiben. Nem mondanám tartósnak, hamar eltűnik a színe, de puha ajkak maradnak :-) Mivel nem kenegetem úton-útfélen az ajkaimat, nem nyúlkálok bele mosatlan, koszos kézzel, nem nyitogatom percenként, a tégelyes kiszerelés engem nem zavar. Mire a krém megromlana a belekerül baciktól, addigra elhasználom :-) A barnás árnyalat gyengébb minősége miatt gondolom a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Goldapple

2015. április 12.

Dús ajkaim vannak, télen hajlamos hamar kicserepesedni. Ez az ajaknektár azonban gondoskodik róla, hogy ajkaim lágyak, puhák és szépen maradjanak még a leghidegebb téli hónapokban is. Biztos, hogy minden télen beruházok egy ilyen ajaknektárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

szevin007

2014. március 2.

Nekem szintén a rózsaszín árnyalat van meg, nagyon szép színe van, totálisan illeszkedik a szám színéhez.
Nem kihívó, natúr és nem szárít, csak ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Nem kihívó, natúr és nem szárít, csak ajánlom! :)

Babuin

2013. december 15.

Nekem is egy rózsaszín árnyalat van meg..leértékelve vettem a Müllerben..azért az árért nagyon megérte de talán teljes áron is megéri..azt kell,h mondjam ugyanis,h nagyon jól hidratál! és az ajkakat is szépen színezi..balzsamhoz képest tartós is..csak az illata nem a legjobb, meg ugye a "belenyúlkálok" kiszerelés sem a legjobb..de hát nem lehet minden tökéletes..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

A plum lila van meg, szeretem használni. Ajakecsettel jobban szeretem felvinni, mint kézzel. Meglepően tartós ahhoz képest, hogy a legtöbb Terra Naturi nem igazán az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

papupanni

2013. augusztus 7.

Nekem kicsit túl sűrű, de egyébként egész jól hidratál, és kellemes a színe. Ápoltnak, és puhának tűnnek tőle az ajkaim, főként ezért adok neki 5-öst!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

lionshare

2013. június 17.

Természetes, natúr, kellemes anyag, szép színe van, nem kihívó, nem üt el a bőrömtől, az illatával sincs semmi bajom, nekem nem szárít, közepesen hidratál. Külcsínre aranyos, bár mondjuk nem a legkedvesebb számomra a belenyúlós tégelyes verzió a sminkektermékek terén. (mondjuk a tégelyt én sem dobom majd ki, jó lesz kencére). Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Rochelle

2013. április 28.

Egyszerűen imádom, a kis tégelyke önmagában már egy olyan jelenség, amibe bele lehet szeretni :)) Szerencsére a tartalom is rendben van. Ajkakra csak a természetes színeket, tónusokat szeretem. Nos, a Plum árnyalat egy álom :))
Kellemes a textúrája, könnyen el lehet oszlatni az ajkakon, és mintha kicsit hidratálna is. Kedvenc :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

silver

2013. március 24.

A Soft Rose van meg, gyönyörű természetes színe van és az illata is bejön. Nagyon tetszik a csomagolása is, ez a pici tégelyke iszonyat jó, én szeretek benne ujjal nyúlkálni, bármennyire is nem higiénikus. :D Viszont egy idő után, amikor megszárad/beszívódik az anyag, úgy érzem, hogy még cserepesebb a szám, mint előtte volt. Annak ellenére, hogy érzem, hogy valamennyire még ott van a kence, érzem, mintha kiemelné a száraz részeit a számnak vagy nem is tudom, ez kicsit furcsa benne. Emiatt csak 4-est kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

cirmok

2013. március 24.

Féláron volt a Müllerben, 400 forintért vettem a Soft Rose árnyalatot. A csomagolása egyszerűen tökéletes, stramm, tekerős-pattintós (?) tégelyke, biztosan megtartom, ha elfogy belőle a cucc. A krém rúzsállagú, egyáltalán nem folyékony. A színe rendkívül természetes (megmagyarázhatatlan hajlamom van begyűjteni az ilyen rózsás-fás árnyalatokat, nem is értem... Catrice Teddy Brown, Astor Soft Sensation 506, Estée Lauder Pure Colour Bois de Rose...) Mivel szinte megegyezik a szám színével, ezért tükör nélkül is felvihető. Ecsettel biztosan elegánsabb és higiénikusabb lenne, de én az ujjammal pacsmagolok. Az ápoló hatása szerintem lehetne jobb (az összetétele alapján meg pláne), de azért nem panaszkodom. Az ízét utálom sajnos, ugyanaz a tartós rózsaíz, amelyik az Alverdés sminkekben is van, és elég sokáig érzem. Szóval nagyon szeretném szeretni, de dolgoznom kell rajta...

Szerk.: -1 csillag. Nem sikerül megszeretni, engem továbbra is enyhén szárít, és amikor kopik, olyan érzés, mint amikor az olcsó csillámos rúzsok rászáradnak a számra. Nem látszik, nem kopik csúnyán, csak egyszerűen rossz érzés, köze nincs az "ajaknektár" kifejezéshez. Lehet, hogy inkább krémpirosítónak fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract