Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Golden bronze és sunny bronze árnyalatokban kapható.

Victory33

2019. december 8.

Ez volt az első bronzosítóm és natúr sminktermékem, nem bántam meg. A sunny bronze árnyalatot vettem, ecsettel könnyen felvihető és szép színe van a világos bőrömhöz, nem sárgás. Tetszik, hogy csak minimálisan csillog. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nem mono és a sötét részt nem tudom elhasználni, mert nem áll jól. Árnyékolásra használtam valamennyit belőle. Ha nem találok jobbat, akkor maradok ennél jövőre is. Az "álom" az lenne, ha találnék egy olyat, ami a szememhez is passzol.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

DJilla

2019. január 8.

Életem első bronzosítója, nagyon kedvelem, bár csak ritkán használom. Örülök, hogy sikerült olyat találnom, aminek a színe is természetes, és az összetevői is barátságosak. Enyhe csillogása is van, de csak pont annyi, hogy frissebbé, élettelibbé varázsolja a (fáradt) arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Abrakzab

2018. július 23.

Már a második ilyen termékemet fogyasztom (az előző több, mint egy évig tartott). Kicsit kreolos a bőröm és szép színt ad az arcomnak. Ecsettel szoktam felvinni, de eléggé porzik és emiatt a tégelyt óvatosan szabad csak kinyitni. Lehet megpróbálom majd szivaccsal, ahogy beatriz írta, mert nem szeretnék más bronzosítóra váltani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

TimyeK

2017. május 1.

Nagyon szép a színe, nagyon jól pigmentált és az illata mennyei; halovány, szolid és édes. Nagyon keveset kell belőle használnom, mert könnyen túl lehet adagolni (világosabb a bőröm, de nem hófehér). Tartósságát tekintve jól teljesít, nyáron púderként fogom használni. Porzással kapcsolatban még jelentkezem, eddig nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Barbi25

2017. április 10.

Sajnos én is egyet értek az előttem lévő kommentekkel. Nagyon porszik..most így hirtelen nem tudom melyik árnyalat van meg belőle.Nem tűnik sárgásnak a színe. Nekem szép árnyalatot kölcsönöz . Nem bántam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

punkpenge

2017. január 29.

Nehéz felvinni és az én eleve bronzos bőrömön inkább csak púderként használatos, de a színe nagyon szép nem sárgás:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

beatriz

2016. december 1.

Sunny brone árnyalatban használom és nagyon szeretem! Ecsettel nehézkes a felvitele mert egyrészt nagyon porzik és az arányokat is nehéz eltalálni, de nem régiben kipróbáltam vizes szivaccsal és az eredmény csodás!! Természetes színt kölcsönös az arcomnak és az illatát is nagyon szeretem! Az hogy natúr kozmetikum csak dob rajta. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

jó illata van...ennyi a pozitívum, azon kívül, hogy natúr. Borzasztó sárga, porzik, a tok pedig az első napon szétesett a kezemben. Ez nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

yokkoa

2016. augusztus 13.

Iszonyatosan pozik, egy kiló kell belőle, hogy látszódjon is valami. A szaga pedig borzalmas. Ezt értem a legkevésbé! Mi a francnak émelyítő kakaóillat (vagy bármilyen) egy natúr termékbe??? A színe szép és olcsó is volt. Hármas és négyes közt áll nálam, de inkább hármas. Viszont elhasználom, momentán jobbat nem tudok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Stim

2016. július 29.

Nagyon jó termék! Szép színek, tartós, jó az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Nagyon jó termék! Szép színek, tartós, jó az illata!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.