Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   Müller

Minden bőrtónust melegebbé tesz, és egészséges, sugárzó megjelenést biztosít.

2 árnyalatban kapható

szzh01

2020. június 5.

A 02-es sunny bronze változatot használom. Nem tudom, hogy mattnak vagy fényesnek számít-e, de én a benne lévő kevés és finom szemcseméretű aranyló csillám ellenére is inkább mattnak mondanám. Egyértelműen meleg árnyalat, enyhén rozsdás-narancsosba hajlik, de nem zavaró mértékben, számomra telitalálat, élettelivé teszi az arcomat.
Kb. 1 éve vettem, azt hittem csak nyáron fogom bevetni, de úgy megszerettem, hogy azóta minden áldott nap használom.
Sőt, a napi rutin sminkemet olyannyira leegyszerűsítettem, hogy mindössze pár termékből teszek fel egy alap sminket, amiből egyik ez a bronzosító. Nemcsak az arcomra használom, hanem a szemhéjamat és a mélyítővonalat is ezzel készítem el, a szemere már csak középre teszek egy kis highlightert és kész a szép nappali smink. A szemkörnyékemet sem irritálja, pedig ott alapból nagyon érzékeny vagyok. Nyakamra és áll alá is teszek belőle, sőt nyáron pántos topokat viselve a vállamon is átszaladok vele. A zöldes szememet nagyon jól kiemeli ez az árnyalat. Természetes, nem agyonsminkelt hatást lehet elérni vele.

1 évnyi használat mellet is rengeteg van még benne, szerintem még megvan kb. a 2/3-a, előbb fog megromlani vagy eltörni, mint elfogyni.
A szép INCI miatt vettem, s ugyanez miatt bátran is használom, nekem ez fontos szempont. Az ára is nagyon baráti volt. Egy baja van, a csomagolás szerintem elég gyenge, a fedelének a zsanérja hamar letört, pedig nem ejtettem le, így a fedél külön van az aljától már hosszú ideje, s így elég kényelmetlen használni. Ez persze nem jelent pontlevonást a termékre nézve, nálam maximális 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

rcsil

2020. május 22.

Az itt olvasott vélemények alapján választottam. Nem bántam meg a vásárlást, köszönöm krémmániások.
Érzékeny bőrömet nem bántja több más pirosítóval, bronzosítóval szemben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Érzékeny bőrömet nem bántja több más pirosítóval, bronzosítóval szemben.

cattitude

2020. március 23.

nem annyira jött be, kicsit narancsos és porol is, én nehezen tudtam eldolgozni. legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Rean519

2019. december 15.

A csillámos verziót használom és imádom! Szép, pigmentált színe van, jól eldolgozható, könnyű természetes hatást elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

rcsennge

2019. augusztus 8.

(Egyelőre csak) a 2-es, Sunny bronze névre hallgató, csillámos verzója van meg. Szeretem, nyárra kötelező eleme a neszesszeremnek.
Nagyon fehér bőrűeknek viszont lehet, hogy a matt, 1-es árnyalata jobb választás, mert az kevésbé narancsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

alcyone

2019. május 28.

Fehérbőrűként a nyár közeledtével úgy éreztem, jobb lenne, ha kicsit megtámogatnám a "napcsókolta" hatást (ha már a valóságban nincs így), ezért esett a választásom a "01"-es verzióra, ami matt, nem csillámos, mint a "02"-es árnyalat. Eddig igaz, csak kétszer használtam, de nagyon megörültem neki, hogy nem őrülten sárgás a végeredmény, szépen eldolgozható, vékony rétegben is természetes, picit megbarnult hatást kelt, pont annyira, amennyire szükségem van. Egyszerre csak nagyon kevés kell belőle, mert élénk, így sokáig ki fog tartani, ár-érték arányban így nagyon jónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

nkriszti98

2019. január 23.

Ez az első bronzosítom, de eddig imádom. Nekem elég fehér bőröm van (kb. az összes alapozó sötét a bőrömre télen), szóval mindenképp valamilyen visszafogottabb bronzosítót kerestem, és annak ellenére, hogy eléggé pigmentált, fel lehet vinni halványabb rétegben is, ami nekem pont elég. Összességében én nagyon szeretem, szerintem sokáig elég lesz és külön plusz pont a szép összetevőkért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

vkata96

2018. december 30.

Pigmentált, tartós, természetesek az összetevői, és valami fantasztikus édeskés illata van. Most a matt verziót vettem meg, de nyárra a csillámos is nagyon szép lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Magnesium Stearate