Terra Naturi

Ár:   €5   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 8.

Ár:   €5
Lelőhely:   Müller

6-os szemhéjpúder paletta. Limitált kiadás, két színben kapható: 01 Brownies, 02 Velvet Rose. Certifikált natúrkozmetikum. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: dbeata
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest XVIII. kerület, fizetés: posta mindenféle módon, személyes átvétel

Buklika

2020. november 16.

Hát én sajnos nem tapasztaltam azokat a előnyöket, amiket a korábbi kommentelők leírtak, épp ellenkezőleg. Porzik, és nagyon halovány, és bázissal is messze van a "tartós" jelzőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

lenizsu

2018. július 8.

Két árnyalatban vásároltam meg egy időben. Az egyiknél már le is értem egy-két szín aljára, annyira szeretem. Majdnem mindig ehhez nyúlok. Jól pigmentált, könnyen felvihető, minimálisan porzik, szemhéjbázissal egész nap a helyén marad. A színek is gyönyörűek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

zsulil

2018. július 2.

Nagyon bejött, már a második palettát vettem meg belőle. Jól pigmentált és jók a színválogatások, ecsettel viszem fel és nagyon szépen lehet vele árnyalni. Tuti még veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

seppunkata

2017. július 5.

Óh, miért van az, hogy a boltban, mikor az ember az ujjával teszteli, minden szemhéjfesték pigmentáltabb.... :D Aztán mikor itthon használnám, semmi. Primerrel még valamennyire használható, de nem szerettem meg. Itt aszalódik a polcomon már hónapok óta, és nem igazán nyúltam hozzá. Emellett nagyon porzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.