Terra Naturi

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok és az alkoholszármazék ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Kiszerelés: 30 ml. 4 árnyalatban kapható.

Diamondbaby

2018. november 11.

Vegán termék. Könnyen kenhető, könnyen felszívódika bőrbe. Vékonyan kell felvinni.
Kellemes illatú. Nekem bevált. Használom a mai napig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Kellemes illatú. Nekem bevált. Használom a mai napig.

Horgidea

2018. június 16.

Úgy, de úgy szerettem volna szeretni. Nehány hét után besűrűsödött. Minimális izzadás után foltokban kopott le az arcom száraz részeiről, a homlokomon meg jól beleült a ráncokba. Próbáltam primerrel, aláhitratálva, a végén púderrel fixálva, és ezek minden kombinációját, (nem akartam feladni), de egyszerűen nem vált be. Kár érte, mert jó az ára és szépek az összetevői. A 2 csillagot az illatára adom, az tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

PETRA820718

2018. január 20.

Nekem teljesen bevàlt. Nem irritàlja a bőröm, ha használom nem leszek màsnapra piros foltos, mint jó néhàny alapozótól sajnos. Ha rendben van a bőröm, akkor a fedése is bőven elég, könnyű textúràjú, jól eldolgozható, jók az összetevői, nem csomódodok, nem àll össze a nap végére sem.
Nyilvàn nem ez a legjobb fedésű alapozó, és bizonyos sminkekhez, bőrproblémàkhoz nem nyújt elég fedést, de hétköznapokra tökéletes, àr-érték arànyban is.Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

littletsomi

2018. január 8.

Korábban évekig BB krémet használtam, amivel nem volt semmi gond, egyszerű de nagyszerű megoldás volt a mindennapokra. Egy ideje azonban rettentően zsírosodott tőle a bőröm, így kerestem egy natúr kozmetikumot. Ez az alapozó volt amit először találtam. Árban teljesen megfelelt, akárcsak egy próbának is, így megvettem. Ez volt október végén, azóta is ezt használom (2 hónapja), jóformán minden nap és most fogom újra vásárolni. Nagyon szeretem, csodálatos! Igaz, nem fed elég jól, viszont annál természetes hatást lehet vele elérni! (Ha feltűnő bőrhibáid vannak, egy kis korrektorral tökéletes!!) Az illata pedig eszméletlen finom, gyümölcsös! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

clevergirl

2017. november 4.

Nem fed teljesen tökéletesen, igaz. Nem kell belőle sokat használni. De ha valakinek nincsen szembeötlő bőrhibája, akkor a célnak megfelel. Én még szoktam a termékcsaládból a porpúderrel fixálni, s az úgy tökéletes. Nyilván alkalomra erősebb alapozót teszek fel, de hétköznapokra szupi, s jók az összetevői! 💕😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Agnyeszka

2017. november 4.

Közepes a fedése, természetes a hatása, majdnem az én színem, pár percet várva csodásan idomul az arcbőröm színéhez.
Egy ideig meg voltam vele elégedve, nyáron nem használtam sokat.
Ősszel viszont megint előkerült és most tudatosult bennem, hogy valamely összetevő IRRITÁL. Konkrétan viszketnek az arcom bizonyos pontjai, amikor rajtam van. Fele fogyott el és kb. negyedéig nem jelentkezett az irritáció, nem tudom hogy ez most az alkohol vagy valami más, passz...

Korábbi kommenteknél többen írják, hogy szép összetevő ???? Meg érzékeny bőrre ajánják ???
Én nem, 2. helyen áll benne az alkohol, ami ugye rohadtul szárítja a bőrt. Nekem anno gyorsan és olcsón kellett egy alapozóm / se idő se pénz nem volt keresni a megfelelő alapozóm tesztelgetni .../ , tudtam hogy natúrkozmetikum, ergo alkoholos lesz, de nem gondoltam hogy ennyire. Szerencsére zsíros ugyan a bőröm, de eléggé ellenálló, így nagy kárt nem tett benne :) Száraz, érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Egy ideig meg voltam vele elégedve, nyáron nem használtam sokat.

Linnie

2017. március 21.

Na, ez valami borzalom. Az arcomra kenve csomósodik, és a színei is eléggé sötétek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Cintia89

2017. március 21.

Ekcémás bőrtípusom van, ezért mindenképpen natúr kozmetikumot kerestem. Én a natural beige árnyalatot használom ami teljesen illeszkedik a bőrszínemhez. Matt hatást biztosít egész napra. Nincs maszk hatás. A kritikus helyekre szoktam hozzá korrektort használni. Nagyon meg vagyok vele elégedve, használat előtt és után Terra Naturi Sensitiv arckrémet használok, hogy ne szárítsa ki a bőrömet. Ajánlani tudom főleg nagyon érzékeny, ekcémás bőrűeknek! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Babimami

2017. január 16.

Nagyon bevált! Szeretek natúr kozmetikumokat használni, de alapozót , pontosabban jó alapozót nehéz közöttük találni. De ez nagyon jó- az Essence primerével használva nagyon szépen eldolgozható. Gyorsan szárad, csak órák múlva fénylik minimálisan kicsit, hihetetlen olcsó- mi kellhett még ? Kézzel, vagy nedves sminkszivaccsal legjobb eldolgozni, így nem lesz csíkos, vagy foltos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

bingus86

2017. január 8.

Örülök neki,hogy rátaláltam.Tökéletes a színe,beszívja a bőröm,pedig nekem ez mindig kényes kérdés,mert elég világos az arcbőröm.Nagyon szépen egységesít,számomra elég a fedése is,mivel nincs különösebb bőrhibám. (Nem szeretnék senkit megbántani,de akinek van,azt a több kiló vakolat mégjobban kiemeli...)Nagyon fincsi az illata,vegán,szuper összetevőkkel,nevetséges áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lauryl PCA, Sodium Lactate

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.