Terra Naturi

Ár:   365 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. szeptember 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Provence

2020. szeptember 19.

Jó volt, hidratálta az ajkaim, hatásában az alverdés körömvirágosra emlékeztet, utóbbi talán 1 hajszálnyivel jobb, de ezt is jó szívvel ajánlom. Az illata kifejezetten tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

tonic

2020. július 12.

2017.okt. 16.
Teljesen jó összetevők,nekem tetszik, a hatása is jó.
Update
Szerettem volna venni,mert nagyon bejött,mindig visszatértem hozzá,mert könnyen siklott,kellően ápolt,legalábbis én szerettem a hatását,de persze nincs,eltűnt,egy másik változat van csak az üzletben. Utálom,mikor vmit megszeretek és eltűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 12.

2017.okt. 16.
Teljesen jó összetevők,nekem tetszik, a hatása is jó.
Update

Lina1105

2019. szeptember 11.

Örülök, hogy megtaláltam ezt a kis kencét. Előfordul, hogy kevesebb folyadékot fogyasztok a kelleténél, és ez az ajkaimon látszik meg legelőször. Ez a kis balzsam másnapra helyre teszi, és még az illata is szuper! Az összetevők miatt pláne 5*!

Up: Azóta is a leg-leg-leg nálam, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Up: Azóta is a leg-leg-leg nálam, imádom!

asszembocicsoki

2019. június 19.

Szuper ár-érték arányú kis termék! Isteni, természetes édesnarancs illóolaj illata van, nem túl kemény és nem túl lágy, enyhe ápolt hatású fényt ad. SOS helyzettől vezérelve vettem le a polcról, hát, nem bántam meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

szgreta

2018. november 3.

Nagyon kellemes illatú és jó állagú kis termék.Az ára is baráti,ráadásul natúrtermék.Sajnos a hatása nem győzött meg,bevonja az ajkaim egy viaszos réteggel,de nem hidratálja,ha elmúlik a hatás/felszívódik,akkor újra száraz a szám.Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

levendula5

2018. július 18.

Imádom! Számtalanszor újra vettem már, nekem abszolút alaptermék. Ár - érték arányban a legjobb. Kiválóan hidratál, nagyon jó illata van, az összetevő listája gyönyörű. A legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Kadélka

2018. március 27.

Nagyon szeretem az illatát és az ízét, cseppet sem tolakodó. Állaga kitűnő, könnyen felvihető, nem darabosodik. Nagyon jók az összetevői!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

wildrose

2018. február 23.

Istenien citrusos illatú, csodás állagú ajakbalzsam, könnyen kenhető, nem hagy zsíros réteget, kitűnően ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Powderpuff Girl

2017. december 21.

IMÁDOM! Már a negyediket fogyasztom el, mindenhol van egy, a táskámban, az irodában, az ágy mellett. Szeretem az illatát, ami lágy narancsos, egyáltalán nem tolakodó. Szeretem az árát, ami kb.400 Ft. Az első pár használatnál valahogy keményebbnek tűnik, viszont olyan, mintha idővel- ahogy kerekedik- lágyabb lesz. Nagyon jól hidratál, jól kenhető még a hidegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Ennie86

2017. október 25.

A hatásával meg vagyok elégedve, de az illata annyira erős mű narancs illat, hogy így kellemetlen használni. Oda is ajándékoztam a barátomnak. Őt nem zavarja az erős narancs illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.