Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Shell, mulberry, cacao, pebble és onyx black árnyalatokban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

saethara

2019. március 12.

Három színben vettem meg; bézs, világos lila és sötét lila (a fantázia neveiket nem tudom sajnos mert azóta kidobtam mindet : D)

Nagyon szerettem volna szeretni őket mert natúrkozmetikum párti vagyok, de még a sötét lilából is alig látszott valami több rétegnyi kenés után is.
Rettenetesen porzott felvitel közben és pár óra után igazából már semmi sem látszódott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tvylvis

2017. január 13.

Az új Terra Naturi állványokon már nincs többféle finishű mono szemhéjpúder (metallic, matte stb.), hanem mono eyeshadow név alatt fut a termék, négy színnel (01 Shell, 02 Mulberry, 11 Candy és Cacao - ennek nem tudom a számát). Személy szerint az első hármat birtoklom, és abszolút napi kedvencé nőtték ki magukat. Ha ez a három szín egy palettában lenne, az aztán még jobb lenne, de ezt elnézem. Mind a három szín matt, nagyon szépen harmonizálnak egymással, jól satírozhatóak. Picit porzik felvitelkor, de nem zavaróan. Rajtam tartós alap nélkül is (mondjuk a szemhéjamon a legtöbb dolog az, szóval lehet, hogy nem én vagyok a legjobb fokmérő), a MAC Painterlyjével meg aztán különösen. A Mulberry szín talán az abszolút favorit, nagyon hasonlít az imádott MAC Quarry és Haux színhez, zöld szeműeknek kötelezővé tenném, de amúgy elég univerzális szín szerintem. Ezt szoktam használni vörös rúzs mellett is, amikor nem akarok erős szemfestést, de egy pici kontúrt akarok adni a szememnek. Ez a hűvös piszkos lilás-taupe szín kifejezetten jól is harmonizál a hideg tónusú vörös rúzsaim mellett. A csomagolás az árnak megfelelő, nem túl extrás, viszont megbízhatóan záródik és jól bírja a strapát. Nálam tartósságban, használhatóságban simán hozzák a MAC színvonalát, nem fedezek fel nagy különbséget. Viszont csak négy színben kapható. Nem kérdés az ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

beracska

2016. szeptember 8.

Évekkel ezelőtt vettem egy kellemes szürkés árnyalatot. Szép, kicsit csillog is és tartós is egyébként, inkább hétköznapi viselet. De elég kemény ezért csak az ujjammal vagy aplikátorral tudom felvinni, az ecset hatástalan ellene :)
Nem lett a kedvencem, de rossznak nem mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nem lett a kedvencem, de rossznak nem mondanám.

gioia

2015. április 2.

Nagyon szépek (mulberry és türkiz), de a tartósságuk nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Nagyon szépek (mulberry és türkiz), de a tartósságuk nem az igazi.

leba

2015. február 17.

Mulberry színben van nekem is. Alap nélkül nem tartós, alappal nekem kb. 7 órát kibír, aztán a redőben összegyűlik. Egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Csirip74

2015. január 30.

Mulberry szinűt kaptam karácsonyra a páromtól. A dobozban szép, de a szemhéjamon akárhogy kenem, ecsettel vagy szivacsos applikátorral, sehogy nem akar látszani. Valami halvány színt látok viszont. Többet vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 30.

Ladybrown

2014. július 17.

Mulberry árnyalat van meg, de nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Több fajta alappal próbáltam, de max 2 órát bírt, aztán felszívódott, aminek nem sikerült eltűnnie, az összegyűlt a szemráncban. Pedig a színe nagyon szép, mélyítésre szerintem tökéletes lett volna. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

angie10

2014. június 13.

Nagyon imádom ezt a terméket. A Midnight blue-t használom, mert állandóan keresem a tökéletes kéket/szürkét, ami a legjobban kihozza a zöldesbarnás szemem színét. Nos, ő az egyik remek darab,ami ezt megteszi,még akkor is,ha kissé sötét is önmagában. Jó minőségű, természetes és nagyon jól pigmentált. Újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

CherryBlossom

2013. november 15.

Az itteni véleményeket el se olvasva vettem meg, mert a Müllerben beleszerettem a Mulberry matt, lilás árnyalatába. Szóval elég hazardírozás volt :D De nem bántam meg, és úgy látom, a többségnek itt is bevált. Szerintem nagyon szép, elegáns szín, ami a mindennapokban is könnyen viselhető. Alappal rajtam egész nap a helyén marad. Őszi-téli kedvenccé avanzsált nálam.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Lotheg

2013. szeptember 1.

Nos a feket kivételével eddig az összes árnyalat megvan, de azt is beszerzem majd .... :) szerintem nagyon jó kis termék, natur, szép színek... mulberry nagyon szép... nappali sminkhez nagyon jó.. a pebble is ... a shell-t pedig a belső szemzugba szoktam rakni... meg a szemöldököm alá, hogy optikailag nagyitsa a szemem :)) .... a cacaot is ki tudom használni... més barnás arnyalatokkal, de a muberryvel is működős .. valamint ha épp szemüveg van rajtam, akkor erősebben feltem a szemöldököm és ezzel szoktam, mert pont jó ... így nem kell külön szemöldöközős szett. Érdekes, mert azért próbáltam néhány szemhéylpúdert azok sokkal hamarab rendeződtek csíkba, mint ez ... alap nélkül is elég jól megállja a helyét :).. nálam egyértelműen 5*

Update: azóta az összes szín meg van belőle :) A legtöbbet a mulberryt használom, nagyon szép szín :)) Sokszor a cacaoval párban szoktam, azt fölé a szemgödörbe és kihúzom a szemem :) A fehéret pedig mivel kis szemem van ezért használom azt is rendesen, a feketét először csak rakosgattam és nem is értettem minek vettem meg, mert szemhélj púderből általában nem használok feketét ... Aztán egy fesztiválra a szemgödörbe raktam és szépen satírozható nagyon :)) De leginkább szemkihúzásra szoktam használni. :) Egy ferde tusecsettel, hatásra olyan, mintha szemceruza lenne, de sokkal vékonyabbat lehet vele húzni, és nem kell hegyezgetni sem :)) És univerzális mert vizes ecsettel tusnak is használható :D És úgy még tartós is nagyon :D ... De elég lesz sokáig az biztos. Nem olyan drága az áruk szerintem megéri ... minőság szép összetevők stb. Jaj a cacao árnyalatom széttört ... :I de ezért nem vonok le mert elég sokat hurcoltam és nem kíméltem szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.