Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2012. szeptember 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

0bikbik0

2015. október 22.

Sajnos nekem sem hozta a várt hatást :-( Pedig szerettem volna szeretni. Írtátok már: az állaga valóban extrán folyós, nagyon kell vigyázni a nyitásnál, a felvitelnél. Mattítani nálam nem mattított számottevően, igazából valamiféle pórus "összehúzást" is el tudtam volna képzelni, de ebben sem jeleskedett. Hidratálni hidratált, már az állaga is nagyon vizes, zselés. Bőrproblémákat nálam a rövid használati idő alatt nem okozott. Lehet, hogy az állaga miatt, de nagyon gyorsan elfogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 22.

Vancsi

2015. október 7.

Nem rossz de hidratálhatna jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Nem rossz de hidratálhatna jobban is.

Krisz78

2015. február 4.

Mindenre ugrom, ami mattít.
Hááát, ez is a kukában végezte.
Nem csinált semmit, csak egy fényes, ragacsos réteget hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Mindenre ugrom, ami mattít.
Hááát, ez is a kukában végezte.
Nem csinált semmit, csak egy fényes, ragacsos réteget hagyott maga után.

bioleves

2014. március 30.

Ma van az elso kiprobalasi napja, majd meglatjuk hogy teljesit, kesobb tudok meg irni rola..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

lbohuska

2013. október 7.

Nekem is nagyon kiszárította a bőrömet, a homlokomon pedig ragyákat okozott (bár, lehet, nem egyedül ez volt a hibás)! Mattítani valamennyire mattított, de több kárt okozott, mint hasznot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

cioccolata

2013. július 23.

Ma kipróbáltam a boltban, mert volt teszter. Nagyon alkoholos, nagyon édes, agresszív illata van... nyáron semmiképp nem ajánlott! Nekem az állaga se jött be, nagyon folyós és elég undi volt, mert nem teljesen átlátszó, hanem ilyen halvány barnás??? Vagy csak a teszter volt régi? Fúj... Mindenesetre nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

ágica

2013. április 4.

A pozitív vélemények hatására megvettem én is. Mostanában kezdek átállni a natúr termékekre és ez nagyon megtetszett. Olcsó is volt kb 1100 Ft, de nem volt sajnos teszter de megvettem így is. A csomagolása egyszerű, de mindig vigyázni kell vele mert a legelején folyt a krém ki belőle. Maga a termék zselés, nagyon könnyű állagú, nagyon finom vaníliaillatú és tényleg egy másodperc alatt szárad. Hatása: Nem tudom, hogy a natúr szappanom a hibás vagy ez, de mióta ezeket használom, nagyon csillog a bőröm ( régebben nem volt ennyire fényes), szóval mattítónak nekem nem vált be. Hidratálni picit hidratál csak, tényleg zsíros bőrre való inkább. Pattanásokat még nem okozott. Ezt el fogom használni, de továbbra is keresem az igazit:-)
Update: hosszú távon mitesszereket gyárt és még szárít is, nem ajánlom senkinek. Illetve sajnos másik szappan mellett is ettől fénylik a bőröm, ráadásul ragad is. Így az összetevőkre kap egy pontot, sajnálom, hogy nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Milka

2013. március 11.

bár valóban azonnal mattít, nálam sajnos nem tart sokáig a hatás, de eddig sajnos még minden felett az extra-zsíros orrom győzedelmeskedett :( pedig nagy kedvelője vagyok ennek a márkának...ráadásul, bár elolvastam az itteni véleményeket, ennek ellenére első használat előtt sikerült egy jó adagnak kifolynia a tubusból, mire észbe kaptam. ha már ilyen állag, lehet üdvösebb lenne felül-nyíló kiszerelésben forgalomba hozni...
up. fel kell csillagozzam, mert hosszabb távon mégiscsak egész jól teljesít matt-vonalon, tökéletes is lehetne, ha nem a tetején nyílna, ha már ennyire folyós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 11.

Fruzsi

2013. február 17.

Nem rossz krém, tetszik az állaga és valóban jól mattít, kellemes a viselete, azonban hosszabb távon mindennapos használattal nekem kicsit szárítja a bőrömet :-(

Update: Hosszabb távon nem kicsit, hanem nagyon szárít. :-(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Update: Hosszabb távon nem kicsit, hanem nagyon szárít. :-(

anar008

2012. december 4.

A legjobb hidratáló krém, amit valaha kipróbáltam! Meg kell mondjam nagyon meglepődtem, hogy ilyen kevés pénzért ilyen kiváló terméket gyártanak. Az illata isteni, az állaga híg, így 2 másodperc alatt beszívódik. Azonnal mattít, nem hagy zsíros, ragacsos érzést maga után. A bőröm makulátlannak tűnik tőle. Remélem a hosszú távú használat során sem fogok kellemetlenséget tapasztalni. Sajnos az ehhez hasonló hidratáló krémek többsége nagyon eltömíti a pórusokat és kismillió fehér és fekete mitesszert gyárt. Remélem ezzel nem fogok úgy járni, mint a többivel. Úgy tudom mivel natur kozmetikum csak természetes anyagokat tartalmaz...na majd meglátjuk tényleg nem fog-e később irritációt, vagy ragyákat okozni. Pozitívum, hogy a terra naturi termékeknek mind van teszterje, így találtam rá erre a krémre is. Próba nélkül már semmit sem vagyok hajlandó megvenni annyiszor pórul jártam a találomra vett, ki nem próbált termékekkel...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Betaine