Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 2.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Deep jungle, midnight sky és pink dream árnyalatokban kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

munoom

2015. augusztus 19.

A világos/sötétzöld és a szürke/fekete duo van meg ezekből. De sajnos nekem valamiért ettől is viszketett és irritáltnak éreztem a szemem.. Nem használtam sokszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

mhajni90

2014. március 9.

Túl sok a színe az arcomhoz (nagyon világos bőr, vörös haj). És ehhez persze a zöldet választottam, de maximum egyszerű ruha mellé jó valamilyen buliba. De amúgy ELKÉPESZTŐEN SZÉP, csak amint mondtam, rajtam kicsit sok az intenzitása:D Kicsit kevésbé intenzív hajszínnel párosítva gyönyörű lehet. Ugyanolyan tartós mint az estée lauderes festékeim, tehát, egész nap bírja kenődés nélkül, ez meg is lepett. Kicsit annál jobban porzik, de ha ügyesen visszük fel, ez elkerülhető. Ár/érték arányban verhetetlen. Csak legközelebb valami halványabb színre csapok le:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

arybaba2

2013. április 21.

Nekem a kek van meg es eleg erosen pigmentalt.tokeletes.nem irrital es tartos.epphogy egy kicsit kentem ki az ecsetemml mar nagyon eros hatast ert el.igy 30mp alatt osszehoztam egy csodas fustos szemet.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

CatLynn

2012. szeptember 17.

Nekem is a zöld páros van meg, meg vagyok vele elégedve. viszonylag erős, pigmentált színe van, ami egyedüli hibája, hogy kicsit porlik, ha ecsettel viszem fel, ezért mindig utána korrektorozok a szemem alatt, és félő, hogy gyorsabban elfogy, mint kellene. De ez csak megszokás kérdése, és így is abszolút megérte az árát. Ennyi pénzért natúr szemhéjpúderként szuper termék, maximális pontot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

katarina87

2012. szeptember 6.

Pár napja vettem meg a deep jungle kétféle zöld árnyalatot. Ez látható a képen :) Nagyon szeretem. Én szemhéjpúder alap nélkül használom, és úgy is tartós, szép, intenzív színe van mindkét színnek. Szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.