Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Micellás arctisztító aloe verával és betainnel. Gyengéden tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyeződéseket és a sminkmaradványokat. Vegán termék.

tonic

2019. május 25.

2017.aug.2.
Eltávolítja amit kell, nem csalódtam benne, a szememet sem irritálja,ami jó. Egyelőre nem is szárít,remélem később sem fog.
up:
Teljesen elégedett vagyok vele, főleg,mert hosszabb távon sem irritált, és nem csípte a szememet! Nyugodtan tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

2017.aug.2.
up:

rcsennge

2019. május 7.

Nagyon szeretem, gyakorlatilag bármit lehoz - kivéve a vízálló szempillaspirált.
Most kicsit megcsaltam, épp az Avril szintén natúr micellás vizét próbálgatom, de egyelőre úgy érzem, nem tud többet, mint a TN.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Buklika

2019. január 14.

Számomra ez sokkal de sokkal jobb micellás víz, mint az Yves Rocher-s vizei. Azok közül mindegyik ragacsos érzetet hagy a bőrömön és le kell mosnom, de ez nem, matt és sima érzést hagy maga után. Ráadásul szépen tisztít, YR-s vizeknél sokkal de sokkal hatásosabb!! (Pedig az YR-val nagyon elfogult vagyok) Ha dupla ennyibe kerülne, akkor is megérné az árát! Abszolút újravevős! Csak egy hátránya van: a csomagolása nem utazóbarát, mert ahhoz a kupakja gyengének tűnik. De attól még szuper cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Lills

2018. november 10.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a termékre, mert szerintem zseniális. Nagyon könnyedén lemossa a sminket és egyéb szennyeződést, nagyon kíméletes, nem irritálja a bőröm, kellemes érzetet hagy maga után, szereti a bőröm. Az összetevői is szépek, sokáig elég, és olcsó (nyilván van olcsóbb is, de arányaiban ilyen összetevőkkel olcsónak számít). Kár a parfümért, de kellemes az illata. Sokadszor fogom újravenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

natasa

2018. október 30.

Megvan egy ideje, de csak tologatom a polcon, és inkább a Garnier után nyúlok. Nem szeretem használni, mintha nem szeretné a bőröm. De ha elfogy a másik, akkor csak elhasználom. Hátha megváltozik a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

cseri88

2018. szeptember 2.

Tetszik ez a termék, de keresni fogok helyette más CF micellás vizet. Viszont jól tisztított, nincs vele problémám, de jobban örülnék, még természetesebb lemosóhoz. Kap 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Pinki

2018. augusztus 10.

Esténként, a smiklemosás után használom a maradék smink leszedésére, arra tökéletes. Puhítja az arcom, de utána eléggé ragad, nekem ez zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nizza

2018. július 15.

Az egyik kedvenc micellás vizem volt, hiszen jól tisztít és kellemes illata van, és még puhította is egy kicsit a bőrömet. Azóta azonban már találtam jobb ár/érték arányú micellás vizet, aminek az összetevőlistájában nincsen két piros, potenciálisan irritáló elem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

ariiratku

2018. április 25.

Inkább tonikként használom, mint micellás sminklemosónak, de sminkeltávolítás után is szeretem áttörölni vele az arcomat, az esetleges maradványokat szépen leszedi. Ár|Érték arány teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 25.

Soly77

2018. február 2.

Nekem kicsit csípi a szemem, bár nem régen vettem még próbálkozom vele! Ami biztos hogy ujra venni nem fogom mert a Bioderma mérföldekkel jobban muzsikál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Hidratálók: Betaine, Glycerin