Terra Naturi

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jakani, Módosítva: 2016. augusztus 15.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller

Sima, ragyogó arcszín maszkhatás nélkül. 100% natúr összetevőkből.

Sz. Csilla

2018. szeptember 22.

Anyánál próbáltam párszor úgy, hogy nem hidratáltam alá. Felesleges, hiszen a barackolaj ezt megteszi benne. Nekem így egyeltalan nem olajosodott ki az arcomon, szépen eggyé vált a bőrömmel. Nagyon természetes, láthatatlan hatása van! Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

stella97

2018. június 16.

szörnyen rossz alapozó, hamar zsírosodik, csíkos lesz akár ecsettel akár szivaccsal viszem fel. Nap közben beleül a pórusokba....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

pm2013

2018. május 30.

Nem rossz ez a termék az ősztől tavaszig tartó időszakra, amikor jól jön a bőrnek az olajos táplálás és védelem (azonban ahogy megjönnek a melegebb napok, én az ilyen típusú alapozókat kapásból félreteszem és inkább az olajmentes hidratáló alapozókat preferálom). Szépen, könnyen felvihető, jól eldolgozható, s ha sikerül megtalálni a bőrünknek megfelelő színt (és a bibi nálam itt van), akkor tényleg nagyon szép, természetes hatást tudunk vele elérni. Abszolút tudnám szeretni ezt a terméket, ha lenne a kínálatban számomra megfelelő szín, de sajnos, a jelenlegi palettán nincs. :(
(A natural beige árnyalat mélységében jó lenne, de túl rózsaszínes. Az eggyel világosabb szín már nem rózsaszínű, de túl világos. Csak a kettőt keverve tudtam használni...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

Hajnacinci

2018. április 28.

Kétkedve emeltem le a polcról, mert a korábbi folyékony TN alapozóról nem voltak túl jó tapasztalataim. Engem a jó közepesen erős, matt, de mégis természetes fedése, valamiért a Vichy Dermablend és La-Roche Posay fluid alapozóira emlékeztet. A külső és a pipettás kiszerelés -nagyon jól adagolható, inkább csak a drágább alapozók kiváltsága- meg valamiért a Clinic alapozóira. Könnyű eldolgozni, nem maszkos és nem szárítja bőröm. Nem csoda szer de összességében, ár-értékben jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

szelesviki

2017. október 9.

Az állaga elég híg, mindig fel kell rázni használat előtt. Nekem sajnos nem jött be, mert nagyon zsírosodott tőle a bőröm, úgyhogy inkább nem használom. Lehet, hogy egy normál vagy száraz bőrűnek jobban beválik, de nekem sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

jrzy2424

2017. augusztus 19.

Szerintem ez valami borzalom. Nagyon szeretnék natúr alapozókat használni, és keresem folyamatosan az alternatívákat, sajnos nem sok sikerrel. Persze biztos van ami jó, de ugye nem mindenki pénztárcájának. Iszonyú folyékony, megy mindenfelé, mintha egyáltalán nem szeretne egybeválni az ember bőrével. A fedésről és a színekről meg ne is beszéljünk. Pedig én szerettem volna, ha barátságot kössünk, de sajnos nem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

HRenata

2017. március 23.

A 03 Natural beige árnyalat van meg. Nem vagyok hófehér télen sem, de a boltban sötétnek tűnt a színe, itthon feltéve viszont kiderült, hogy tökéletes. És nem is túl sárga, nem is túl rózsaszín, pont passzol. Enyhe-közepes fedésű alapozót kerestem, és ez ennek megfelel. Nincsenek nagy bőrhibáim, az esetleges kisebb pirosságot szépen elfedi és egységesit. A végeredmény nagyon természetes, nem matt, ad egy egészséges fényt az arcnak. Az én bőröm normál, inkább szárazságra hajlamos, sok alapozóval az volt a gondom, hogy néhány óra után úgy éreztem, húzódik alatta a bőröm. Ennél nincs ilyen. Viszont ha egyébként itt-ott szárazabb foltok vannak az arcomon ami amúgy fel sem tűnne, azt azért láthatóvá teszi.
Tetszik a folyékony állaga, kevés elég belőle. Ecsettel szoktam felvinni (RT Expert face brush), szépen el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

szlilianna

2017. január 28.

A szép összetevők és az KM-en olvasott vélemények hatására döntöttem mellette, de sajnos nem igazán barátkoztunk össze. Abszolút nem "válik eggyé" a bőrrel. Valamint olykor nagyon szárítja a bőrömet, hiába hidratálom megfelelően, míg az első alkalmakkor kimondottan olajos hatást keltett. Akárhányszor felkentem, mindig sikerült néhány új pattanással gazdagodnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

asszembocicsoki

2016. december 20.

Ezidáig megúsztam az alapozók használatát, mert nem volt semmi gond a bőrömmel - ennek korszaknak úgy látszik vége, így 22 évesen - így nincs összehasonlítási alapom. Viszont mint laikus alapozó használó csak azt érzékeltem, hogy könnyű a felvitele, nem szárítja a bőröm, nem kukacosodik és kimondottan jó érzés viselni. Én blendert használtam a felvitelhez. A színe tökéletes, a 04-es árnyalat pont passzol a enyhén kreolos bőrömhöz. A kiszerelés igazán luxus hatást kelt, az összetevők gyönyörűek.
KELL ENNÉL TÖBB? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

KELL ENNÉL TÖBB? :)

Nancika

2016. október 16.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem ment. Szerettem volna szeretni, mert: szeretem ezt a márkát, még az összetevői alapján is elment, a színe tökéletes lenne, de mégsem tudtam igazán megbarátkozni vele. Egyrészt nagyon nehéz megfelelően fixálni, még a legszipi-szupibb púdereim alatt is mászkál. Nem építhető igazán, viszont elég alacsony a fedése és alacsony fedésű, egységesítő alapozóm már van kismillió (ennél szebb összetevőkkel), magasabb fedésre viszont nem képes. Már több korrektorral/kontúrral/highlighterrel/pirosítóval próbáltam, és a legdurvább fixálás után is kenődik ezek alatt, ahogy viszem fel az arcformázáshoz a terméket, úgy jön le valamennyi az alapozóból, ami az eldolgozás után nagyon látványos. Ezen felül nagyon zsíros hatású, pedig engem aztán nem zavar, ha nem full matt az arcom, kifejezetten szeretem, ha van valamennyi egészséges fénye (nem zsíros fénye) az arcomnak. De ez nekem kicsit túl sok. Viszont púderezés után nem fénylik át hamar, csak nagyon furán fénylik tőle az arcom a púderezésig. :)

Amúgy ha boltba rohanok kontúrozás nélkül, akkor teljesen átlagos, ha nagyon vékonyan viszem fel, nem építem, akkor a Terra Naturis púderrel elég jól működik együtt, de ennyi mindaz, amit csak tud. Sem több, sem kevesebb. Ár-érték arányban elmegy, bár vannak jobb termékeim is, amik ugyanezt tudják szebb összetevőkkel, ugyanilyen áron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate