Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

Szofi

2020. augusztus 16.

Van egy ilyenem régről (nem igazán emlékszem, hány éves, de nem vettem észre, hogy kevésbé lenne jó), a kedvenc pirosítóm, egyenletes a színe, se nem sok, se nem kevés, és végig a helyén van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

L1ll4

2020. július 4.

Szép árnyalatai vannak, jól építhető a szín. Mininálisan porzik, könnyen eldolgozható és egész nap tart. Nagyon meg vagyok vele elégedve, újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

edinaa225

2020. június 14.

Sikerült beszereznem a Müllerben. Új csomagolása van. Egyik legjobb pirosító sugar brown árnyalatban sikerült beszereznem. Szuper tartós szuper olcsó.Ami még megfogott hogy egy natúr termék és vegán. Összetevői is rendbe vannak!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

fruzskai

2020. február 4.

Az egyik legjobb pirosító a piacon. Olcsó, nagyon szép, természetes színei vannak, jól eldolgozható és nagyon lassan fogy. Imádom amióta megvettem (akciósan, kb 300 forintért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Pajzs

2019. augusztus 18.

Pink Kiss: a tokban lilával kevert rózsaszín, a bőrömön bogyós rózsaszín. Üde, friss, természetes hatást ad. Kemény állaga ellenére nagyon pigmentált, mindig lerázom az ecsetről a felesleget. Építeni könnyű, visszavenni belőle nehéz. Nem porzik felvitelkor, nem potyog viseléskor. Tartós, nap végén még látszik sminklemosáskor.
Royal apricot: barack. Évekkel ezelőtti pirosítóm, de aztán rájöttem, hogy a Pink Kiss sokkal jobban illik hozzám. Kevésbé kemény, és bizony porzik. Építhető, nehezebb vele túlzásba esni. Rajtam a Pink Kiss tartósabb.
Rosewood: húgom használja. Pöttyni barnát tartalmazó rózsaszín. Szélfútta pofi-hatás a végeredmény.
Összeségében jó pirosítók ezek, természetes hatással, jó eldolgozhatósággal. A Pink Kiss nevű árnyalatot újraveszem, ha elfogyna, de a gyakori használat mellett is alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

alcyone

2019. május 29.

2 színben is vettem, a két vásárlás között már új csomagolást kapott, kerek tégelybe. Nagyon természetes hatást tud kelteni, mintha csak kipirultam volna a lótifutitól, hétköznapokra tökéletes. Azoknak is jó választás, akik fehér bőrűek és nehezen találnak maguknak pirosítót, mert ezt nagyon könnyű eldolgozni, hiába pigmentált. Mivel sokáig elég lesz, nagyon ár-érték barát, az összetevői is sokkal kellemesebbek, mint más drogériás sminkcuccoké. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

nnnoemi86

2019. április 8.

Legjobb pirosító, amit valaha használtam :) Tartós, és nagyon szép színe van (royal apricot) :) Egész biztosan újra veszem, az ára is baráti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

timicsoki

2018. december 12.

Az itteni pozitív vélemények hatására választottam ezt a pirosítót, mindenki kedvence, 'royal apricot' árnyalatban. Direkt egy visszafogottabb, természetes pirosítót kerestem, ami építhető. És jelentem nem is kell tovább keresnem :) A szín nagyon természetes, mintha csak kipirult volna az ember a friss levegőn. Szépen építgethető, és csak kicsit kopik meg a nap végére. Az ára és az összetevői szuperek, egyedül a doboz nyitásával szokott gondom okozni, nem igazán áll kézre. De ez mit sem von le az értékéből, bátran ajánlom kezdőknek, haladóknak egyaránt!

UPDATE: Már a másodikat fogyasztom. Új csomagolást is kapott, kerek panbe került a por, szerintem egy pirosító ecsettel is sokkal jobban használható, egyenletesebben kopik. Kicsit porol valóban, de azt vettem észre ez ecset függvénye is. Én használok sminkfixálót, így nekem annyira a tartóssággal sincs gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Jdit04

2018. szeptember 29.

Hétköznapokra számomra a tökéletes pirosító. Nagyon szép, természetes árnyalatokban kapható, az ára pedig baráti. Kicsit porzik, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sailorluna

2018. augusztus 2.

pigmentált, tartós, gyönyörű a színekben kapható. néha picit porzik, de nem vészes, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.