Best of Beauty 2019

Terra Naturi

Ár:   800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 12.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak. Pink kiss, rosewood és sugar brown árnyalatokban kapható.

1990.- Kontúr-highlighter-pirosító CSOMAG
Ár: 1990 Ft + szállítás , Eladó: Tarkamilla
Állapot: Lásd a leírásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyesen átvehető a Malomparknál, vagy előreutalás után Foxposttal vagy postán maradóval küldöm.
alcyone

2019. május 29.

2 színben is vettem, a két vásárlás között már új csomagolást kapott, kerek tégelybe. Nagyon természetes hatást tud kelteni, mintha csak kipirultam volna a lótifutitól, hétköznapokra tökéletes. Azoknak is jó választás, akik fehér bőrűek és nehezen találnak maguknak pirosítót, mert ezt nagyon könnyű eldolgozni, hiába pigmentált. Mivel sokáig elég lesz, nagyon ár-érték barát, az összetevői is sokkal kellemesebbek, mint más drogériás sminkcuccoké. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

nnnoemi86

2019. április 8.

Legjobb pirosító, amit valaha használtam :) Tartós, és nagyon szép színe van (royal apricot) :) Egész biztosan újra veszem, az ára is baráti :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

timicsoki

2018. december 12.

Az itteni pozitív vélemények hatására választottam ezt a pirosítót, mindenki kedvence, 'royal apricot' árnyalatban. Direkt egy visszafogottabb, természetes pirosítót kerestem, ami építhető. És jelentem nem is kell tovább keresnem :) A szín nagyon természetes, mintha csak kipirult volna az ember a friss levegőn. Szépen építgethető, és csak kicsit kopik meg a nap végére. Az ára és az összetevői szuperek, egyedül a doboz nyitásával szokott gondom okozni, nem igazán áll kézre. De ez mit sem von le az értékéből, bátran ajánlom kezdőknek, haladóknak egyaránt!

UPDATE: Már a másodikat fogyasztom. Új csomagolást is kapott, kerek panbe került a por, szerintem egy pirosító ecsettel is sokkal jobban használható, egyenletesebben kopik. Kicsit porol valóban, de azt vettem észre ez ecset függvénye is. Én használok sminkfixálót, így nekem annyira a tartóssággal sincs gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Jdit04

2018. szeptember 29.

Hétköznapokra számomra a tökéletes pirosító. Nagyon szép, természetes árnyalatokban kapható, az ára pedig baráti. Kicsit porzik, de nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sailorluna

2018. augusztus 2.

pigmentált, tartós, gyönyörű a színekben kapható. néha picit porzik, de nem vészes, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Bubucim

2018. május 6.

Amikor megvásároltam, épp kiárusítás volt. Később láttam, hogy új külsőt kaptak a Terra Naturi termékek. Gondolom, azért volt a leértékelés is. Az utolsó darab, royal apricot nevű pirosítót sikerült megcsípnem. Szerintem nagyon szuper, természetes, hétköznapokra nagyon ideális árnyalat. Mindössze 435 Ft-ért számomra ajándék volt. Előszeretettel nyúlok érte reggelenként. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Csobanka

2018. április 4.

Ez egy nagyon jó kis termék. Matt, közepesen pigmentált. Könnyű vele túl sokat használni, kissé porzik. Hátránya még, hogy számomra nem elég tartós. Viszont ár-érték arányban, pigmentáltságban és a színébe nem lehet belekötni, főleg, hogy natúr kozmetikumról beszélünk. Nem estem szerelembe ezzel a termékkel de jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Roka

2018. január 29.

Az itteni jó vélemények miatt szereztem be egyet, mert a régi pirosítómat ajándékba kaptam, és nem mindig éreztem magaménak az árnyalatot (világos, sápadt bőröm van, és az egy világos rózsaszín, kicsit hidegebb árnyalat). A 04-es, royal apricot nevű árnyalat jött velem haza, ami egy meleg, nevéhez hűen barackos beütésű árnyalat. Amikor elkezdtem használni, nagyon elégedett voltam vele, nagyon pigmentált volt (első alkalommal sikerült is túl sokat felvinni ^^"), elég volt egy leheletnyi az arcomra, és nagyon szépen mutatott - egy ideje azonban azt vettem észre, hogy kicsit küzdősebb lett a felvitele, de ezt betudom annak, hogy a napi használat miatt a közepe már kikopott (bár ettől függetlenül elég sokat szoktam felvenni az ecsetemmel, szóval nem hiszem, hogy ez az egyetlen oka, de mindegy :D ).
A lényeg, hogy szeretem, visszajelzések alapján természetes hatást kelt. :) Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Szilviams0118

2018. január 29.

02 rosewood. nem rossz, de többet vártam. nekem nem elég pigmentált. akciósan vettem, így az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

delorean

2017. december 20.

Nagyon szeretem, csak kevés árnyalat áll nekem jól. A rosewood nekem túl sötét, a royal apricot nem rossz, csak már unom a barackos árnyalatot, pár hónapja sikerült levadásznom a 05 - charming rose árnyalatot, valószínűleg az lesz a befutó, nagyon szép, világos pinkes árnyalatnak tűnik. Kár, hogy nagyon ritkán látom a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.