Terra Naturi

Ár:   695 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kímélő sampon rizzsel és gyapottal érzékeny fejbőrre.

kisizé

2019. október 12.

Borzasztó! Zselés állaga van, nem habzik, csak egy nyálkás réteget képez a hajon, lelpul, zsírosodik, nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

mokkalany

2018. július 29.

Ez a rózsaszín kupakos? Akkor rettenet. A márka kék hidratáló samponját nagyon szeretem, ezért vettem többfélét is, de ez nagyon gáz. Kocsonyás, nem habzó valami, rengeteg kell belőle, viszont átható köménymagszerű illata van, ami kezdettől irritált. Kefék és fésűk mosásához használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

yoyo85

2018. május 9.

Nekem nagyon bejött ez a sampon. Szép fényes tőle a hajam, nem gubancolódik össze, puha, selymes (persze balzsammal használom, de nyilván abból csak a hajvégekre) Kicsit olyan, mintha nem lapulna le tőle úgy a hajam, mint más sampontól, valamint nem is viszket a fejbőröm ( kb. 5 évig az Alverde családi samponját használtam, de valamiért az utóbbi időben kisebesedett a fejbőröm, azért váltottam)

Update: nem tudom mi történt, a második használat után borzalmas eredményeket okozott. Konkrétan elnehezedett a hajam tőle, olyan volt, mint aki meg sem mosta, sőt! Rosszabb lett, mint előtte. Borzalom! Nem értem miért, első használata jó volt :S Lepontozom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

zsofi017

2018. május 7.

Hát ez valami gyalázat... zselés az állaga, egyáltalán nem habzik, szinte csikorog a fejbőrömön, amit korpásít (előtte nem volt az, használtam és az lett, abbahagytam elmúlt, szóval csak ez lehet a hibás... ez a folyamat 2x is megismétlődött... először nem voltam biztos benne, hogy ez volt a tettes) Fénytelen, gubancos, száraz, töredezett hajvégeket csinált (szép teljesítmény) úgy, hogy mellette a 2. nap már vállalhatatlanul zsíros lett a hajam. Nem adom oda senkinek, mert ennyire senkit sem utálok... kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Betaine

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.