Terra Naturi

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 21.

Lelőhely:   Müller

A Metallic Sensation limitált kiadás része

01 golden highlight árnyalatban kapható.

HHH97

2019. szeptember 14.

Első highlighterem, én nagyon szeretem. Gyönyörű a színe, nem túl tolakodó csillogása, tökéletes mindennapi sminkeléshez. Ára is kedvező ehhez a mennyiséghez, nem érzem azt, hogy a közeljövőben szükségem lesz / akarnék venni más highlihtert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nkriszti98

2019. január 23.

Egyszerűen gyönyörű a színe, és még az összetevői is szépek, hát nem tudtam otthagyni a müllerben. Már használom egy ideje, de azt hiszem hadseregnek való mennyiségű, szóval még elég lesz egy ideig az biztos. Nekem elég tartós, úgyhogy egyelőre maradok ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Leoni

2018. április 25.

Nekem a "01"-es van meg. Mondhatni "multifunkcionális", kiváló összetevőkkel :-) Ezt a kiemelésre szolgáló highlighter-t nemcsak az arc legmagasabb pontjain lehet alkalmazni, tökéletesen mutat a mozgó szemhéj közepén is. Szakmabeliek szerint a világos bőrön a rózsaszínes és pezsgő árnyalatok mutatnak jól, míg a sötétebb, sárgásabb bőrön az arany tónusú árnyalatok. Nem csillámokkal teli "odaszórt fénypor", hanem nagyon szépen eltalált fényjáték :-). Szívesen használom, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

alexaa1

2018. április 23.

nem tudom mennyire limitált kiadás, mert a müllerben mindíg látom.
nem vagyok nagyon highlighteres, de ez valami álom, megváltoztatta a hozzáállásomat.
Eleve nem drága (ennél még a makeup revolution is drágább), nem vakító (nem szeretem azt, ha tükrös a highlighter), inkább szolid aranyos színe van a bőrömön. Az igaz, hogy nem tart ki a nap végéig, de én úgy szoktam felvinni, hogy miután készen vagyok a szemsminkemmel, egy kis sminkfixálót fújok az arcomra, és amíg az "ragad", akkor viszem fel a highlightert, és így délutánig is kitart. ja, és soha nem fog elfogyni, annyi termék van benne XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

nem tudom mennyire limitált kiadás, mert a müllerben mindíg látom.

Yume

2018. január 15.

Hát emberek, ez egy gyönyörű highlighter. Hatalmas kiszerelés, szóval ár szempontjából nagyon megéri.
Másrészről viszont maga a termék is nagyszerű. Nagyon szép fényt ad, nincsenek benne nagy csillámok. Eszméletesen ki lehet vele emelni a szemzugot, szemöldökcsontot vagy bármit. A tartóssága olyan közepes, pár óra után kezd el valamennyire kopni, de az eredmény akkor is magáért beszél.
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Mindenkinek ajánlom!

bvera23

2017. december 24.

A sminkesem ajánlotta. Kb félnapot bír ki ezért vontam le egy csillagot. Egyébként gyönyörű színe van, jól lehet vele dolgozni és abban a fél napban nem csúszkál az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

Jaslindore

2017. szeptember 8.

Müllerben vettem, ez az első Terra Naturi termékem, nem volt drága és nagyon megkedveltem :) 01 golden highlight árnyalat. Nem csillámos, nagyon szép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

TimyeK

2017. augusztus 10.

Nagyon szép selymes, ragyogó fényt ad, nem úgy, mint a korábbi csillámos highlighterem. Csodaszép lesz tőle az arcom és nappalra is használom, igaz akkor csak lehelletnyit. Jó áron kapható, jó nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Barbi25

2017. április 10.

Nagyon szeretem a 02-es árnyalat van meg . A szemhéjpúderként is használom néha ,szép fényt ad . Ár-érték arányban is nagyszerű :) Egyszerűen imádom , mint a legtöbb terra naturi kozmetikumot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

ayse

2016. december 13.

Nagyon klassz cucc.nincs tele nagy csillamokkal.szep fényt ad szep összetevőkkel)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate