Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Dermatológiailag tesztelt. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Sheer pink, pinky mauve és beige árnyalatokban kapható.

Trixi

Korcsoport: >54
2019. augusztus 19.

Nagyon lepontozta a többség, nem is értem, hiszen ez egy szájfény, persze, hogy nem tartós, és nem vibráló színű. Selyemfényű. Szerencse, hogy nem egy diszkófényű ragacs. Nekem a mályvás árnyalata van meg, nem furcsa az állaga, nem utálom a szagát és az ízét, és bejönnek az összetevői is. Egynek elmegy. Csodaszernek nem csodaszer, de kap egy ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Tmika

2018. június 8.

Valahogy furcsa illata van, a színe gyönyörű (04 cherry), de nem túl tartós. Szerencsére annyira nem fényes, és nem is túl ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Azziz

2017. július 2.

Természetes kozmetikum, hmmm, jól hangzik. Vegyük meg!
Hát sajna nem fogom még egyszer megvenni, ez sem fog elfogyni soha nálam. Nem tartós, az állaga fura, nekem nagyon selymes fényű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Természetes kozmetikum, hmmm, jól hangzik. Vegyük meg!

Lina1105

2017. június 17.

A 04 Cherry árnyalatban van meg, ami egy élénk vörös, pici csillámokkal. Tartóssága nulla. Rúzs fölé fénynek elhasználom, de biztos nem veszem újra. Kár érte, mert a színe és az összetevői is szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

0bikbik0

2015. augusztus 1.

Egy barnás árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Ahhoz képest, hogy szájfény, valóban nem a "fény" ami szembeötlik a felvitele után, olyan selyemfényűnek mondanám. A színe természetes, "natúr", semmi extra csilivili, nekem ez kifejezetten tetszik. Nekem kicsit sűrű, de nem vészes. A felső rétegét hamar lenyalom a számról, de a szín marad, én a szájfények között tartósnak mondanám. Szemezek a többi árnyalattal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Charis

2015. június 25.

Nekem a képen látható szín van meg. Az állaga sűrű, viszont egy áttetsző szájfénnyel hígítva (pl a színezett belemártani a színtelenbe vagy fordítva) nagyon pompás és tartós színt érhetünk el. Hígítás nélkül viszont sajnos nem sokat ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Rege

2014. november 8.

Nem a márka ellen vagyok, mindig felkeltik az érdeklődésemet a natúr dekorkozmetikumok, de ez történesen pénzkidobásnak bizonyult (800 Ft körüli áron). Nehezen applikálható, büdös, rosszízű, rögtön le kellett törölnöm az ajkaimról, s még csak nem is mutatott jól (bár a rossz színválasztás az én hibám), pedig szép tejeskávé színnek tűnt a tégelyben és kézfejemen, a számon viszont már jellegtelen volt. Az alább látható libacombos hasonlat telitalálat, kár, hogy nem olvastam hamarabb. :( A rúzskollekciójukból viszont 2 is megvan, s azokkal elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2014. március 18.

Lisztérzékeny vagyok, és ezt amikor megláttam.... :DDDD Muszáj volt megvennem. :) A 02-es szín van meg, ami egy teljesen természetes ,,hús" szín. Én nem fogom annyira lepontozni, mint a többiek, mert nekem éppen az tetszik benne, hogy nem annyira fényes, mintha bele csókoltam volna az étolojba. :) A természetes színéhez ez a ,,természetesség" nekem pozitívom, de aki tükörfény szájfényt szeretne, az messziről kerülje el. :D Persze, azért nem egy tökéletes szájfény... Az állaga nem valami lágy, inkább durva és elég sűrű. Sokat nem jó kenni belőle. Tartóssága sem verhetetlen, a fénye (ami amúgy is alig van) :D hamar tompul, bár a színe megmarad. Az illatot én nem szoktam pontozni, az szerintem nagyon szubjektív... Én nem szeretem a cukorkás ,,mű" illatot, bár ez meg a másik véglet, egy natur illat. :)) Összességében a táskámban elfér, bár nem hiszem hogy újra veszem, mert azóta megvettem a Catrice Pure Shine ajakápolóját, ami színben majdnem ugyan ez, viszont nagyon jól ápol és tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

mandula

2014. február 10.

Huha, ezzel a termékkel bajban vagyok!!!
A színét imádom, viszont a tartóssága nem egy nagy "bumm" Igaz, hogy szájfény, de nincs neki akkora "fénye", amit én nem is bánok, mert nem szeretem, ha úgy néz ki egy szájfénytől a szám, mintha befaltam volna egy jó kis szaftos libacombot..:D
Nem feltétlenül venném újra, de kidobott pénznek sem érzem. Mondjuk úgy, hogy szépen megvagyunk egymás mellett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Huha, ezzel a termékkel bajban vagyok!!!

Lotty

2013. november 7.

Azért vettem meg, mert nagyon tetszett a színe, de nagyon megbántam. Nem lehet szépen felkenni, mert darabos és az állaga is rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.