Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2019. november 7.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Transzparens árnyalatban kapható.

senskin

2015. október 26.

Nehogy megvegyétek, semmire sem jó....arra nem amire kitalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Nehogy megvegyétek, semmire sem jó....arra nem amire kitalálták.

rouquine

2015. október 15.

Nem igazán látom, hogy bármi sokkal tartósabb lenne tőle, sőt késő délután hazaérve nem is tudom mikor láttam utoljára a tükörben, hogy csíkokba rendeződött a szemhéjfestékem... (ez akkor volt, amikor az alapozóból se került a szemhéjamra, tehát hivatalosan csak ez tartotta volna) Egy hét kísérletezés után kezdek kiábrándulni belőle, bár még bízom benne, hogy betöröm majd valahogy. Satírozni tényleg jó és mivel tényleg nem teljesen transzparens, a szemöldököm alá egyszerűbb sminknél csak ezt viszem fel, a bőrszínemhez így szépen passzol highlighterként.
Biztos, hogy nem fogom újravenni, de azért remélem, hogy sikerül majd lejutni a tégely aljára legalább, mert hiába volt olcsó, én sajnálom, hogy elhoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Goldapple

2015. április 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Amióta ezt használom, a szem sminkemet is sokkal könnyebben el tudom készíteni. Tökéletes fedést biztosít, könnyű rajta dolgozni és még natúr is. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

Lotheg

2013. június 2.

Nagy gondban vagyok az értékelésével, mert arra nem jó amire kitalálták elvileg, de más dolgokra meg jó. Én univerzálisan használom fel eléggé. Fehér színű, de felkenve nem marad semmilyen színe, ezért transzparens... na de lehet valakinek fehér marad... :) Sminket nem tartja igazából, nem is értem összetevői alapján miért tartaná, mert nem sokban különbözik a szemhelypúdertól... nade szélek satírozására pl nagyon jó ... Valahol olvastam, hogy a satírozás titka, hogy mindig valamivel (az ecseten kívül természetesen) satírozzunk, ez jó amikor másik színnel akarjuk, de a széleken ez általában nme alkalmazható, ilyenkor jó egy transzparens púder, na most ezért külön nem érdemes ezt megvenni, ha valakinek otthon van akármilyen transzparens púdere... :) Mert az is megteszi ezt ... Smink végén színek összemosására is jó ... Meg úgy amúgy mindenre amire egy transzparens púder jó tud lenni... Tehát napközbeni sminkfrissítésre is egy kisebb ecsetkével :) .. és mivel ilyen kicsi ezért táskabarát. Az én transzparens púderem porpúder, és csomaglása nem a legpraktikusabb, nem óriási, de táskába hordozva kihullik, vagyis nem mert nem szedtem le a védőfóliát de a mosdóban levarázsolni róla a műanyag cuccot .. hát nem kezdenék bele .. ez meg szinte semmi helyet nem foglal. Szóval nekem ezt a problémámat megoldotta igazából, úgyhogy ezért adok neki egy 4-est.. Mert amire vettem használhatatlan viszont sok minden másra igen, és egy másik problémámat megoldotta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Indigo

2012. május 19.

Nekem sem vált be alapként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Nekem sem vált be alapként.

szambi

2012. május 4.

A transzparens árnyalatot nem értem, mert szerintem egyértelműen fehér.

Nekem bejön. Én a világosabb szemhéjpúderek alá teszem, hogy kiemelje a színeket, arra jól bevált. Mondjuk én teszek alá még krémes szemhéjalapozót is, így a tartóssággal sincs gondom. Nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

A transzparens árnyalatot nem értem, mert szerintem egyértelműen fehér.

Judiit

2012. április 29.

Megvettem, de nekem semmit sem ért a fedett szemhéjamra. Csíkban rendeződött minden festék a szememen. Az illata a szemhéjpúdernál már megszokott illat. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate