Terra Naturi

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2017. november 14.

Kiszerelés:   0,8 g
Lelőhely:   Müller

Kefés végű vegán szemöldökceruza, szintetikus tartósítószerek nélkül.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

L1ll4

2020. július 4.

A legvilágosabb árnyalatot választottam, hamvas szín, az állaga is jó. A keféjét nem szeretem, de tudtam is, hogy nem fogom használni. Szép eredményt lehet elérni vele, de nem elég tartós, nap végére halványodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 4.

Guinevere97

2019. május 17.

Hogy én ezt mennyire szeretem! Végre olyan ceruza, aminek a világosabb változata passzol a szemöldökömhöz (hamvas-barnás árnyalat, kb. lehetetlen ehhez passzolót találni). Az Alverdéset váltottam erre, ennek szerintem jobb is a minősége, strapabíró és tartós is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. december 22.

A mostani változat nem így néz ki, mint a képen lévő. Ez a régi változat volt. Most már kívül is azt hiszem, háromféle színben van: sötét, közepes és világos. Én egy 03-ast vettem. Van kis keféje, nem körkefe, amit én jobban szeretek, hanem olyan kis egyenes, mint a dm-esé. Nagyon jó szemöldökceruza! A régit is szerettem, de ez jobb, a szníe is, az erőssége, az állaga (puhasága). A legvilágosabbat vettem meg, ami egy nagyon picikét sötétebb, és kevésbé "kekis" árnyalatú, mint az Alverde, Benecos vagy a Lavera. (Mindegyiket kedvelem, szinte alig van különbség közöttük; 1. Lavera, 2. Benecos, 3. Alverde).) Pont kellően puha, szép színű, jól tapadó, remek kis darab. Mindenkinek ajánlom. Azt hiszem kedvenc lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 22.

cseri88

2018. szeptember 2.

Bírom ezt a terméket. Pont jó színe van és nekem tartós is. Nyáron is volt rajtam és nem izzadtam le. Még mindig nem tudtam eldönteni, hogy szemöldökceruzás nő vagyok-e vagy pomade-s, ezért mindig készletem tagja egy szemceruza. Ez, bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 7.

Szeretem tartós, jó a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 7.

Szeretem tartós, jó a színe.