Terra Naturi

Ár:   955 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 3.

Lelőhely:   Müller

Mesterséges tartósítószerektől mentes. Szemészek által tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Az illatanyagot illóolajok szolgáltatják. Glutén- és laktózmentes, vegán. A növényi kivonatok ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Egy szett egy világos- és egy sötétbarna púderes festéket tartalmaz.

Kiszerelés: 8 g

vitezviki

2019. november 20.

Imádom! A megfelelő szemöldök ecsettel teljesen természetes szemöldököt tudok magamnak csinálni, gyorsan, és olyan 6-7 órát kibír probléma nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Pajzs

2018. október 21.

A sötétebbik színt használom. Természetes hatású, egyszerű használni. Tartósság tekintetében nincs okom panaszra, bár legtöbbször színtelen szemöldökzselé kíséretében kerül fel a szemöldökömre. Hatalmas adag, egy ideje megvan már, mégis alig fogyott belőle. A világos színhez nem szoktam nyúlni, nekem a másikkal összekeverve sem jön be, szemhéjpúdernek pedig sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

syrin

2018. április 4.

A termék nem rossz, ez a színkeverős megoldás praktikusnak tűnik, de minden alkalommal kikeverni nagyjából ugyanazt... ha valakinek elég csak az egyik akkor a másik fele, ha nem tudja/nem akarja az ember máshová fölkenni, fölösleges.
A kis ecset használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

A kis ecset használható.

Narbeleth

2018. február 8.

A nővérem vette anno, szerintem mindkettőnknek egy életre elég lesz. Könnyen használható, az ecset is jó, amit mellékelnek hozzá, kezdőknek mindenképpen kiváló. Tartós, egyáltalán nem kenődik/maszatolódik. Talán lassan kopik, de annyi ideig sosem volt rajtam, hogy ez feltűnő legyen, 6 órát szerintem simán kibír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

delorean

2018. január 21.

Amíg ez kapható lesz, addig csak ezt fogom venni. A világosabb színt használom a szemöldökre, tökéletesen passzol a hajamhoz, a sötétebbet pedig az alsó szempillákra. Terra Naturi barna szempillaspirállal nagyon szép natúr szemsminket lehet gyorsan készíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

Unicorn

2017. október 11.

Barna-szőke szemöldökkel rendelkezőknek hasznos. De sajna nincs belőle csak egy fajta árnyalat, ami furcsa kicsit. Jó nagy adag, remek áron. Akinek kesze-kusza hosszú szálai vannak valóban szüksége lesz fixálóra. Számomra a célra igazán megfelel
Ja, és süti illata van <33

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Ja, és süti illata van <33

szlili

2017. augusztus 26.

Igazából mindent tud, amit elvárhat tőle az ember ennyi pénzért. Tartós, kis ferde ecsettel könnyű vele dolgozni és még mesterséges összetevőktől is mentes. Lehetne belőle több szín, plusz én hiányolok valami waxot, zselét vagy bármi fixálót mellőle, ezért is cseréltem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

kjucus

2017. július 24.

Pár hónapja vásároltam ,ez az első szemöldökpúderem. Eddig csak spirálos festéket használtam rá, de ezzel nagyon szépen lehet mélyíteni a szemöldök színét. Mind a két szín megfelelő nekem, a világosabbat minden nap használom, a sötétebb inkább a precízebb, kicsit intenzívebb sminkekhez vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Lina1105

2017. június 17.

Szuper kis cucc, már a másodikat fogyasztom belőle. Az egyik szemöldököm kissé viharvert, viszont ezzel a kis drágával teljesen vállalhatóvá tudom varázsolni. A két színből remekül ki tudom keverni a megfelelő árnyalatot, plusz sokáig elég, olcsó, szépek az összetevői...mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

natasa

2017. június 3.

Nagyon szép szemöldököt lehet vele varázsolni! Eddig próbáltam már ceruzákat, illetve az Alverde spirálos szemöldökfestékét. Az sem rossz, de mindig kicsit durvának éreztem a szemöldököm utána. Pedig a szemöldök kinézete rendkívül fontos, rengeteget alakít az arcon. Eszembe jutott, hogy korábban is mintha valami port használtam volna, amit szerettem. (lehet, hogy sima szemhéjfesték volt, már nem emlékszem).Gondoltam, egy próbát megér, és nagyon örülök neki! Kis ferde ecsettel nagyon gyorsan felvihető, tényleg. Igényes, finom, szép lesz az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate