Terra Naturi

Ár:   595 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

A készítmény kímélő,növényi eredetű mosóaktív anyagokkal tisztítja meg a testet,így a bőr gyengéden de alaposan szárító hatás nélkül szabadul meg a szennyeződésektől.Nem tartalmaz szintetikus színező és illatanyagokat,állati eredetű összetevőket.

Victory33

2020. július 14.

Imádom. Nyári melegben jól frissít, hűsít, nem szárít, sűrű az állaga. Ami érdekes, hogy izzadás után is megmarad a friss érzés. Ár-érték arányban a legjobb a natúr termékek között. Érzékeny a bőröm, a népszerű márkák tusfürdői szárítanak. Nyáron biztosan nem veszek mást, télen majd egy másik verziót próbálok ki.
Plusz pont, hogy nem kell külön intim mosakodót vennem, mert nem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Plusz pont, hogy nem kell külön intim mosakodót vennem, mert nem irritál.

veganita81

2019. december 10.

Isteni illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Isteni illata van, nem szárít.

evelinbardos

2019. augusztus 21.

Imádom! Sűrű az állaga, isteni az illata, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Imádom! Sűrű az állaga, isteni az illata, nem szárít.

bazsalikom

2019. július 13.

A testápolójával együtt vásároltam meg, nekem nem jött be sajnos, pedig isteni az illata, az én bőrömet szanaszét szárította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

rcsennge

2019. június 17.

Már nem így néz ki, újítottak a csomagolásán, de még mindig isteni!
Őt, és a rózsa-mandula párját szoktam váltogatva használni, de reggelenként vagy nyaranta jobban szeretem ezt a narancsos verziót. 2 éve nem is használok másmilyen tusfürdőt, csak ezt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Már nem így néz ki, újítottak a csomagolásán, de még mindig isteni!

tonic

2019. június 2.

2017.aug.2 Friss,üdítő illat így a nagy hőségben különösen, jól tisztít, ára sem vészes egyáltalán.
Update
Újravettem,mert jó,ajándékba is adtam már, frissítő illat és hatás, szeretem,különösen a melegben jönnek be ezek a citrusos illatok. Összetevői is jobbak,mint az átlag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 2.

Update

bernadettu

2018. december 17.

UPDATE 2: A Sweet Orange változatát is ugyanúgy áttöltöttem pumpásba. Az illata intenzvebb mint a mentásnak, viszont valahogy az állága sokkal nyálkásabb volt.
Irritációt nem okozott, de mivel én a pumpás verziót részestem előnyben, macerás az áttöltögetés.
Egyébként minden rendben van vele, most azért sem veszem újra, mert még rengeteg tusfürdő áll a szekrényben.
Kipróbálásra mindenképp ajánlom, ha még lehet kapni ezt a limitált verziót.

A testápolójával vettem meg, de számomra csalódás volt, alig érzem az illatát, bár az is igaz, hogy most Yves Rochert használok mellete, ami meg nagyon illatos ehhez képest. Tetszik benne, hogy nem szárít, de ez a tubusos csomagolás egyszerűen nem praktikus. Emiatt nem fogom újravenni. A hozzá tartozó testápoló viszont nagyon tetszik, és ennek a hatásával sincs bajom, ezért csak 1 csillagot vonok le. Nem tudtam ellenállni és megvettem a limitált kiadású Sweet Oranget is. Majd updatelek.

UPDATE: kipróbáltam fürdőszivaccsal és sokkal jobban habzott, sokkal kellemesebb volt használni, de az illata számomra sajnos nem az igazi, így nem hiszem, hogy újra venném. Ja és átraktam egy pumpás adagolóba, sokkal jobb úgy használni, túl folyékony ahhoz, hogy mikor kinyitja az ember a tubust, ne folyjon mindenhová, de gondolom költséghatékonyabb egy ilyen tubus mint egy pumpás, de a lényeg, ha valakit zavar a tubus, töltse át pumpásba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Kipróbálásra mindenképp ajánlom, ha még lehet kapni ezt a limitált verziót.

Lills

2018. november 10.

Impulzusvásárlás volt, de nem bántam meg, ugyanis nagyon jó kis tusfürdő. Ilyen téren problémás a bőröm néha, de nem irritálta, sőt kifejezetten jó érzés használni. Jól tisztít, nem szárít, az illata is jó, nem túl erős de nagyon kellemes, frissítő (edzés után használom mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Pampilla

2018. március 27.

Nekem a Sweet Orange van meg, de azt nem találtam feltöltve,limitált kiadású. Finom valódi narancs illatú,nem szárított,kellemes a tusolás vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

baba_girl_16

2017. december 19.

A Joy-napokon ajánlotta egy kedves eladó hölgy a Müllerben. Egyből ki is próbáltam, de az első benyomásom nem sikerült jóra. Nagyon viszketett tőle az egész testem, de szerencsére ez a többi tusolásnál nem jött elő. Amúgy tényleg jó illata van, frissítő hatása nyáron biztos jobban jön. Ár-érték arányban nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Hidratálók: Betaine