Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

"Tetőtől talpig" baba tusfürdő.

Kiszerelés: 500 ml

senskin

2014. május 13.

Egyszer vettem ilyet, aztán továbbadtam, mert nem vagyok annyira babatusolós, de nem rossz, van olyan jó mint a Johnson, vagy a többi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.