Tesco

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gizimester, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ultrapuha, illatmentes törlőkendőkkel gyengéden és hatékonyan tisztítható a baba puha bőre. Kíméletesek az újszülöttek bőréhez, és pH-semlegesek. A törlőkendőben tisztító tej található kamilla- és aloe vera kivonattal. Bőrgyógyászatilag tesztelt, és az ekcémára hajlamos babáknak is megfelelő. Ideális étkezéshez, játékhoz és a mindennapokhoz, az egész család számára.

vanillacaramella.sweet

2019. június 27.

Pont jó,hogy vastagabb anyagból van es pici kerek kis dudorkák vannak az egyik oldalt a felszínèn, ezâltal jobban, könnyebben lehet vele törölni!

Kellően puha is! Nèha szèpen kijönnek a csomagból a lapok,nèha több egymásba láncolva, de ez engem nem zavar.

Nedvessège egyik törlőnek se jó, tizen-db màrkàt vègigpróbâltam, majd kitalâltam, hogy csapvizet teszek hozzá kicsit es szuper lett. 2 kicsit pelenkàzok, nekem kevesebb,mint 1nap es elfogy egy csomaggal.

Jó,hogy nincs benne tilos kàros anyag, bár a narancsszínűvel jelzett összetevőknek se annyira örülök, de ez mèg belefèr.

Èn emelett a Mülleres Sensitivet es a Rossmannos Sensitivet vasarolom,mert ez a 3 olyan "mindenmentesnek" Szàmít, kàrosabb anyagoktól mentesek!

Se arcon, se kèzen nem vâltottak ki allergiàs reakciót, és nyilvàn a popsin ès környèkèn sem.

Jó erős a csomag zàrja, visszazàrható (bepattan\kattan), külön kis műanyag zàrszerkezet,nem egy sima kis leragasztott műanyag darabka. Nekem tetszik ez az erősebb zárórèsz rajta, mert biztos,hogy nem àzik nyílik ki tàskában megnyomva sem. Fenti másik kèt márkának csak az a ragacsos\tapadós visszaragasztós fedele van, ahol nyílik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

Dormir

2019. június 8.

Nagyon szép, könnyen kezelhető csomagolás, egyesével jönnek ki a darabkák, nem tapadnak össze. A kendők nekem kicsit vastagnak tűnnek, de ez önmagában még nem probléma. Viszont nem elég nedvesek. Egy komolyabb szennyeződést vagy masszívabb babakakát már nem tudok vele hatékonyan eltávolítani. Nem érzem, hogy elég tiszta lenne utána a pici bőre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 8.

Szinella

2019. május 29.

Szeretem. Jól visszazárható, nincs illata. A nedvessége sem rossz, viszont érdemes fejjel lefelé tárolni, így a felső törlő is mindig elég nedves marad. Jó az anyag rugalmasság.
Vigyázni kell mert sok jön egyszerre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Vigyázni kell mert sok jön egyszerre.

nicolekitti

2019. május 28.

Egészen jó termék, de szerintem egy hangyányival lehetnének nedvesebbek a kendők. A régi Tescos az tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

ersoknikolett

2019. április 25.

Nagyon szeretem!
Szerintem eléggé nedves
Nem jön ki egyszerre több darab a csomagolásból
Jól záródik a fedele
Nem irritálja a kislányom bőrét

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Nagyon szeretem!
Szerintem eléggé nedves
Nem jön ki egyszerre több darab a csomagolásból
Jól záródik a fedele
Nem irritálja a kislányom bőrét

nagyerika28

2019. január 15.

Egészen jó. Darabonként lehet kihúzgálni, nem jön egyből az összes. Nekem lehetne kicsit nedvesebb, de így is jó. Sensitive fajtáját vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Moncsa1981

2018. november 27.

Nemrég vettem a kisfiamnak teljesen illatmentes nem tocsog a víztől ha egyet veszek ki egy is jön!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin