Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb

Enyhe és gyengéd formula, kamillával és bisabolollal az intim területek megnyugtatásához és felfrissítéséhez.

ndr87

2013. augusztus 13.

Szuper illata van, ha napkozben hasznalom felfrissit, es nem utolso sorban az ara is kedvezo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

vira.15

2013. április 18.

Eredetileg a H&M kéztörlőjét szerettem volna megvenni, de az 400 Ft volt, amit kicsit sokalltam 10 darab kendőért. Este bementünk még a Tescoba venni egy-két dolgot az esti bulihoz és akkor láttam meg ezt. Csak 125 Ft volt 20 darab, és elég kis méretű volt, pont a táskámba való, így elhoztam. Úgy is csak kéztörlésre szántam.
Este a szórakozóhelyen a mosdóban vettem észre, hogy nincs nálam zsebkendő, az ottani wc papírt pedig nem használom, nem volt kedvem ismét nőgyógyászhoz szaladgálni. Akkor jutott eszembe, hogy ez eredetileg intim törlőkendő, hátha helyettesíthetem vele a papírzsepit, legalább ma este. Gyorsan átolvastam az összetevőket, hogy nincs-e benne alkohol. Szerencsére nincs. Semmi csípő, égő érzés nem jelentkezett, se más mellékhatás. Tőlem megkapja a maximális pontot, mert akkor megmentett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.