Tesco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erus, Módosítva: 2018. július 22.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Illatanyagmentes az érzékeny bőrhöz. Aloe vera és kamilla kivonatot tartalmaz, amely védi és nyugtatja a baba érzékeny bőrét.

Ella

2018. július 22.

Nagyon szerettük, amíg lehetett kapni. Vastag és nedves volt, ár-érék arányban talán a legjobb, két kisebb lányommal nagyon sokat használtuk ezt és a zöld (zsiráfos?) illatosított verziót is. Kár, hogy megszűnt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Nicole88

2013. április 14.

Én sminklemosásra és nyári felfrissülésnek használom, teljesen elégedett vagyok vele. Nem drága, sok van a csomagban, és kellően nedves ahhoz, hogy pl. a szempillaspirált is gond nélkül eltávolítsa. Már évek óta csak ezt használom, nem is fogom leváltani amíg gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

cserryy

2013. február 8.

Olykor wc papíros fenéktörlés után vagy mensinél intimtörlőként használom. Nagyon jó és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

szuperninaa

2013. február 6.

Szeretem használni, olcsó és jó!
Az illata számomra semleges, összességében nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 6.

Szeretem használni, olcsó és jó!
Az illata számomra semleges, összességében nagyon megéri az árát!

laruci

2013. február 6.

Nagyon büdös. Én utáltam használni. Tuti nem veszek megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 6.

Nagyon büdös. Én utáltam használni. Tuti nem veszek megint.

zsóci

2013. január 16.

szeretem, ha van nálam nedves törlőkendő; bármikor bárhol jól jöhet. kipróbáltam ezt is, nem egy nagy csoda. illatmentes helyett én inkább büdösnek mondanám, de több mint a semmi. jelenleg az irodában veszem hasznát; asztaltörlésre, klaviatúra-tisztításra tökéletes. az illatos verzió talán jobban megfogna, mert ennek igazából a szagával van a legnagyobb bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

kriszti.07

2012. december 12.

Én gyakorlatilag mindenre használom (csak baba popsi törlésre nem), mert olcsó, sok van benne. Nem szárad ki, max ha pár hónapig felé sem nézek. Tudom, hogy nem kéne, de mivel mindig nálam van egy csomag a nyári nagy melegben néha még az arcom áttörlésére is használom a strandon. Egyénként a cipóim és csizmáim tisztításától a ragacsos matricák utáni nyomok eltüntetésén át a két mosás közötti időben át szoktam törölni vele a sminkecseteimet. Tényleg használható szinte bármire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 12.

mankaa

2012. szeptember 28.

Az összetevők között nem tetszenek a piros pöttyök, de nem irritálta a babám bőrét. Kellően nedves, kellemes tapintású kendő. Viszont sokszor egy húzásra 2 vagy több kendő is jön a csomagból, ez időnként megnehezítette a használatot. Nem ez a kedvencem, de elhasználtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Clinique

2012. július 1.

Nekem nagyon tetszik:) Nedves wc-papírnak használom! Komfortosabb utána az ember, mint egy sima wc papírral...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

kencéske

2012. június 26.

Kéztörlésre használjuk a munkahelyemen(víz hiányában).Arra tökéletesen megfelel.Elég vékony.Arctörlésre nem használnám,babáknak nem tudom mennyire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3