Tesco

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: gabcsyyii, Módosítva: 2017. április 26.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Samponok

Hajerősítő aloe verás sampon, amely hidratáló aloe vera-lét tartalmaz. Megszünteti a gubancokat, puhítja, és könnyebben formázhatóvá teszi a hajat. B5-provitamint és ápoló allantoint tartalmaz. A haj tökéletesen tisztává, frissé, ragyogóvá és kellemes tapintásúvá válik.

platinakuka

2020. február 3.

Rettenetes!
A hajamat egy bazinagy szénaboglyává teszi hajmosás után, mint egy raszta gümecs. Hajápoló nélkül esélytelen kifésülni, alig várom, hogy elfogyjon.
Ami pozitív, az az állaga, meg hogy áttetsző a flakon, de nem annyira élvezte a hajam ezt találkozást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

Rettenetes!

tátombák

2018. március 24.

Nem használtam hosszú távon, csak vészmegoldásként vettem. A célnak megfelelt, de eléggé szárított, már akkor is érezhető volt, amikor még csak oszlattam el a vizes hajamon. Ha olcsó sampont keresek, a drogériába indulok, ez nagyon túlárazott termék

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

eperturmix

2017. április 24.

Olcsó húsnak híg a leve...(sajnos!).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Olcsó húsnak híg a leve...(sajnos!).

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice