Tesco

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Érzékeny és száraz bőrön való mindennapos használatra. A B₅-vitamin és a zöldtea-kivonat mélyen hidratálja a bőrt. A termék könnyed, egyedülálló formulája az egész sminket eltávolítja, és a bőrt mattá teszi.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Az előttem szólóval ellenkezőleg én meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, ár -érték arány tekintetében tökéletes. Nem használok vízálló spirált, mert tördeli a szempillámat. Korábban Nivea 3 az 1-bent használtam, de eltűnt, így több más termék kipróbálása után , mivel egyáltalán nem drága, gondoltam megér egy próbát. Őszintén szólva, pozitív a véleményem, csodát nem vártam, kellemes, nem túl ragacsos, amit kifejezetten útálok, és amennyire nekem kell teszi a dolgát. Munkában napi szinten sminkelem magam. Biztos,hogy létezik jobb termék, de nem ezen az áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. július 10.

Nagyon kellemes állagú lemosó, nem annyira tejszerű, inkább krém formula. Olyan felkenni a bőrömre, mintha bekrémezném magam. Nem folyik le az arcomról, a vattakorongról. Itt nagyjából véget ért a pozitívum. Sajnos alig távolítja el a sminket (nem vízállót), hiába áll a bőrömön jó nagy mennyiség a krémből, többször áttörlöm, dörgölöm, de utána egy micellás áttörlés még mindig rengeteg mindent hoz le. Azt mondanám, hogy itt a minőség az árral arányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. július 10.

Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.