Tesco

Ár:   200 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szappanok

livtyke91

2019. június 12.

Jó ár-érték arány van, ami a folyékony szappan kategóriát illeti, én szeretem, mert jól tisztít, és kellemes az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

tátombák

2016. március 14.

Najó, én folyékonyszappanokról nem szoktam ide írni, mert itthonra mindig megvesszük a legolcsóbbat, mert mindegy, a lényeg, hogy habzik. De az utóbbi időben direkt ezt kerestem, mert imádom az illatát, jól tisztít és árban is szuper. Nem szabad előítéletesnek lenni vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Hernyone

2015. október 29.

Jól tisztít, finom illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

Jól tisztít, finom illatú.

Bebek

2015. február 1.

Komolyan vki szín alapján (is) értékel? :D Nekem semmi bajom a színével. Olcsó, az illata sem rossz, nem szárította a kezemet sem, ellentétben a DM-es meggy (v cseresznye? ) illatúval, attól úgy kiszáradt, h ki is repedt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

Christine

2014. november 4.

Imádom az illatát, sajnos már nem találom a polcokon. Nem szárít, jó illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Imádom az illatát, sajnos már nem találom a polcokon. Nem szárít, jó illatú.

mercimacsek4

2014. március 23.

Én fürdeni használtam amikor elfogyott a tusfürdőm és lusta voltam venni...Tudom hogy nem tusolásra lett tervezve de alapvetően ugyanazokat az alkotóelemeket tartalmazza mint más csak nincs benne pl kókuszvaj vagy ilyesmi....és mivel nekem nagyon érzékeny a bőröm, a használat után rettentően húzódik és viszket tőle.....De egyébként jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

jetroh

2013. december 21.

Folyékony szappannak pont jó!:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

Folyékony szappannak pont jó!:D

timity

2013. augusztus 22.

Zöldalmás van otthon, de én magamnak biztosan nem venném meg! Olcsó és gagyi. Nem is az árával van bajom, hanem azzal, hogy szárít, nagyon híg, és tele van mindenféle felesleges nem túl bőrbarát összetevővel. Ennek ellenére, csak minimálisan szárítja a bőröm. Szerencsére otthon is átálltak más, kíméletesebb és nem sokkal drágább folyékony szappanra. Ez az! :) Pl. isana (nem egy világmárka de ennél jobb), alverde (100-szor jobb, természetesebb összetevővel és hatással) Így ez eddig a legrosszabb folyékony szappan amit próbáltam. Nem habzik (pedig van elég vacak benne, amitől simán kellene), furcsa, mesterséges az illata, nem is tartós, túl folyós, híg az állaga, sok a "piros és sárga" összetevője, enyhén szárítja a kezet. Mindezek tudatában azt kell írjam, pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

cserryy

2013. július 13.

Nem szárít, jól tisztít, az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 13.

Nem szárít, jól tisztít, az ára is jó.

elfi777

2013. június 20.

Megmondom őszintén, kétfélét használtam: régen volt egy zöld színű, asszem kiwis, de nem biztos, hogy az volt (zöldalma?) - viszont illatra 100% kiwi.. na, az csillagos ötös, senki meg nem mondta, honnan van, milyen olcsó, ápolt, hidratált, imádtuk. Sajnos rég nem látom, készlethiány, vagy kivonták, nem tom..
A fehér szépen tisztít, de illatra sem extra,amúgy sem, arra hármast adnék.. átlagolva megérdemli a 4-est, ár-minőség-mennyiség arányban egészen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 20.