Tesco

Ár:   269 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. november 2.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Gyengéd és kíméletes összetétel
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Kiszerelés: 72 db

Ella

2018. július 22.

Az utóbbi időben valamiért egyre szárazabbak a törlőkendők. Nem tudom, hogy az üzletekben tárolják-e őket rosszul vagy eleve így gyártják, de sokszor azt érzem, hogy száraz smirglivel törlöm a fiam kakis popsiját. :/ Ez a törlőkendő megfizethető, közepesen vastag, kellően nedves, nekem szerencsére nem szárad gyorsan, bár lehet azért, mert nagyon gyorsan elhasználjuk. :D Engem nem zavar, hogy kettesével lehet kivenni, úgyis hetet-nyolcat elhasználok egyszerre. Kicsit tényleg nyúlik. Ami viszont nem tetszik, hogy ebben is van parabén. :( Próbálom kiszorítani a xenoösztrogéneket, de sok-sok baba-és gyerekkozmetikumba tesznek, ami viszont nagyon szomorú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Lilluska

2017. május 30.

Nincs még gyerekem, de már tudom, hogy ezt az ő popsijára tuti nem használnám, de a saját arcomra se (smink letörlésére vettem). Viszont tökéletesen tudok vele port törölni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

tátombák

2017. április 2.

Itthon mindig van nedves törlőkendő, nálam alap felszerelés. Az esetek nagy részében százforintosokból veszem, de előfordul néha, hogy a Tescosat. Nem tudom, nekem ez egyszerűen nem jön be. Az illata sem jó, a kendő olyan "karcos" néha, gyorsan kiszárad. Egyszerűen nem jó érzés használni. Ha a Tescoban jut eszembe, hogy kifogytam a törlőkendőkből, akkor inkább a zöld műanyagfedelest választom, az fényévekkel jobb ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

vl

2017. március 19.

Nekem bejött. A kiszáradással nincs bajom, egy műanyag popsitörlő tárolóba töltöm után. Az viszont tényleg igaz, hogy gyakran kettesével lehet csak kivenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

nagyrenii

2016. november 20.

Az alacsony ár-nagy mennyiség miatt vettem meg ezt a nedves törlőt és mivel egy babatörlőkendőről beszélünk reménykedtem, hogy nem fog irritációt okozni, de sajnos az arcomat nagyon csípi, nem ajánlom, hogy bárki ott használja. Ugyanakkor egyéb helyeken engem nem irritált. A csomagolásból egyesével szinte lehetetlen kivenni a kendőket, mindig kijön még legalább 1-2. Egy idő után pedig a lezáró fül nem nagyon akar ragadni, így elkezdenek kiszáradni a kendők. Pedig kibontáskor szerintem kellő mértékben nedvesek. Ez nekem egy olyan termék, hogy ha épp nincs más akkor megteszi, de egyébként nem a szívem csücske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

skelly

2016. augusztus 1.

Elég sok nedves törlőt próbáltam már, de ez az eddigi legrosszabb. Nyúlós, csúszós, alig nedves kendők... Ez tényleg pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

7ot

2016. július 21.

Egy másik fajtát kerestem, amin van ilyen műanyagos visszazáró, de nem volt.
Nekem ez nagyon nem jött be. Alig nedves, csíp és ragad. Gondolom a nyitogatás során majd hamar meg is adja magát és kiszárad már a negyedénél.
Az arcomhoz tuti nem érintem megint, majd törölgetek vele én is port.
A csillagot az ár és a mennyiség miatt kapja, és mert muszáj...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 21.

Egy másik fajtát kerestem, amin van ilyen műanyagos visszazáró, de nem volt.
Az arcomhoz tuti nem érintem megint, majd törölgetek vele én is port.
A csillagot az ár és a mennyiség miatt kapja, és mert muszáj...

laural

2015. november 25.

Nálunk popsitörlésre jól bevált. Nem pirosodott ki a popsi, nem hagyott fénylő csúszós bevonatot maga után, jól letörölt mindent, könnyen használható. Igaz, a gyermekem bőre (szerencsére) egyáltalán nem érzékeny. Ár / érték arány kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Jelizz

2015. október 30.

nagyon hamar kiszárad sajnos, de olcsó ezért megveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

nagyon hamar kiszárad sajnos, de olcsó ezért megveszem

Majestic

2015. július 17.

1 csillag, mert mondjuk arra jó, hogy vmi nedvessel áttörölj egy poros tárgyat, de az én arcomat vörösre csípte, aucs...gondolom hasonlókat művelhet a babapopsival is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszdióból származó foszfolipid, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habzást elősegítő és antisztatizáló hatással bír. A gyártó szerint nem csak kiméletesen tisztít, de széles spektrumú antimikrobális hatással is bír. Az összetevővel elsősorban gyengéd lemosókban, babasamponokban- és törlőkendőkben találkozhatunk.