Tesori d'Oriente

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Olinda, Módosítva: 2021. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann, online

A Hindi nyelven „holdfény”-nek nevezett jázminvirág különösen értékes illóolajokat tartalmaz. Meleg, édes és virágos illatát titokzatosság és csábítás jellemzi.

Ár: 1900+ posta , Eladó: Idil74
Állapot: 100 ml- 1 fújás!, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Utalás után posta foxpost vagy személyes átvétel!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Eriii

2020. június 22.

Magamra fújtam és nekem is Angel. Annyi különbséggel, hogy képes az "alkalmazkodásra" és a pasimon is isteni! Tusfürdője szintén csodás. Persze ez nem olyan tartós, mert az Angelt 3 nap után is érzem a kabátomon. De ezért az árért mit várunk?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

mlnda

2020. március 28.

Eloszor a tusfurdojet hasznaltam, es igazan szerettem. Nekem olyan anizsos-ananaszos az illata.
Eleg eros es fuszeres, azt meg kell hagyni, de megis van benne valami fanyar, ami ellensulyozza a nagy edesseget. Mint egy finom koktel.
Szeretem. A tusfurdovel hasznalva pedig meg jobb az osszhatas.
Nagy plusz a Tesori d'Oriente parfumoknel, hogy iszonyatosan tartosak (foleg ha az arukat is szamitasba veszem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Szeretem. A tusfurdovel hasznalva pedig meg jobb az osszhatas.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Kicsit csalódás. Nekem ez már túl markáns illat. Tartós és sokan meg is dicsérik rajtam . Még is hiányzik valami plusz belőle. Ritkán nyúlok hozzá pedig mindig valaki megjegyzi milyen különlegesen finom illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

alizee

2019. május 9.

szerelem első szaglásra, mondjuk a hammam-ot nem sikerült kiütnie a nyeregből minden esetre ez a parfüm valami csoda. az ilyen esős, kicsit hűvös, bőrdzsekis-sálas időben szeretem fújni mint a mai. erős jázminos-szirupos-pacsulis, az elején szinte fejfájdító de pár perc múlva szépen puhul, valamiért én még egy kis dohányt is érzek (úgylátszik ebbe a parfümbe mindenki a legkülönbözőbb dolgokat érzi :D) bár egyátalán nem maszkulin, még a leszáradás sem. nekem is inkább chopard wish amit anno szerettem, de egy idő után meguntam, talán mert pont az a plusz hiányzott belőle ami ebben a parfümben megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Ria22

2019. február 22.

Már pár éve eljátszom születésnapom előtt hogy olyan parfümöt kérek, amibe látatlanul ("szimatolatlanul") beleszeretek, így ha nem jön össze a nagy találkozás kevésbé leszek csalódott.
Vele nem tudok mit kezdeni, ahány alkalommal használom, annyiszor mást produkál.
Néha a kakaó dominál, szinte Chopard - Wish tartósabb kivitelben, máskor kifejezetten férfias és harsány/erőszakos, de már éreztem benne paradicsomot is :D
(Már az is eszembe jutott hogy a ciklusom van rá hatással, de annyira még nem vagyok elvetemült hogy jegyzeteljem a tapasztalatokat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

x

2017. szeptember 15.

Szerintem hiánypótló ötlet a női és férfi Angelt így összegyúrni. Valahogy benne van mindkettő, az a mély, összetett, fortyogó kavalkád, ami mindkét illatot misztériummá teszi számomra. Nyilván nem hű de eredeti, de mégsem egy az egyben koppintás, hiszen az érem mindkét oldala benne van, ráadásul tökéletes összhangban, nincs ám semmi kakofónia. Két túlzó, bonyolult, végsőkig felcsavart, csutkára tekert illatot kombináltak össze, nem ám két minimalista remekművel próbálkoztak, hanem pont az ellenkezőjével, és szerintem fantasztikusra sikeredett. A hatótávolság rendben van, noha nem lehet egy cseppjével kiirtani egy teljes buszt, ahogyan Angelékkel lehetne. A tartóssága is tökéletes. A Tesori nem tud számomra nem szerethető illatot gyártani, még azokat a termékeit is bírom, amelyek messze nem ilyen jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

elvanui

2017. május 13.

Kezdjük az elején:Angel helyett vettem. Kiürült az utolsó vintage pre-tönkrereformált csillagocskám, akivel az utóbbi két évben imádtuk egymást. Tudtam én, hogy baj lesz, mikor olvastam az angellel kapcsolatban a legcsúnyább pletykát, de nem, hogy ekkora: nem táraztam be. Hát így jártam, ugyanis amit manapság Angel néven árulnak, az egy vicc. Még Avonos löttyként is lótúró lenne, szégyen arra, aki ilyet mert tenni vele. Küldetésemmé tettem, hogy felkutatom az utódját, legyen az flanker vagy dupe, és nem spórolok semmi fáradságot erre. Eddig két i llat áll legközelebb ahhoz, amiből anno huszonvalahány üveggel elfogyasztottam: a 2009-es Liqueur de parfum és ez. Sajnos hamar fogyni kezd az angelsége, de amen lesz belőle, és az se rossz. Még keresek. Addig kihúzom ezzel a kis filléres puhasággal, mert valóban nagyon finom mézes csokis vattacukros pacsuli. Életmentő a maga nemében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Evko

2017. március 17.

Tiszta Angel!!Ha valaki nem engedheti meg magának a Mugler verziót,íme a helyettesítője,Oké,nem kapja hozzá az Angel brutális tartósságát,de nem sokkal marad le tőle a Tesori verziója sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

GNóri

2017. február 23.

Tényleg nagyon hasonlít az Angel-re, viszont nekem ez a Tesori sokkal, de sokkal jobban tetszik. Kevésbé édes, nem olyan pralinés, nem annyira mű-illatú. Rajtam a leszáradáskor maszkulinabb, kesernyésebb, ez kifejezetten tetszik. Valahogy a két illatot ismerve az az érzésem, hogy ez a Tesori egy sokkal összeszedettebb illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

kelly7dy

2017. január 19.

Egyetértek azokkal akik szerint az Angel-re hasonlít vagy legalább is emlékeztet. :) Mivel én kedvelem azt az illatot így ez a parfüm is nagyon tetszik. Kevés kell belőle és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.