Tesori d'Oriente

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Rossmann, online

Virágos-édes-púderes illat. Egzotikus, erőteljes és nőies, izgatja és elvarázsolja az érzékeket.

Tesori d'Oriente Orchidea Della Cina+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Tesori d'Oriente Orchidea Della Cina+sok más Tesori illat:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

bleauwsy

2021. május 14.

Kellemes púderes illattá finomul a kezdeti nagyon szintetikus virágillatból. Szerintem finom, hordható, nem tolakodó és nem is zavarja senkinek az orrát. Nálam biztonsági játékos hétköznapra, mindenhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 14.

Yeticica

2021. április 20.

Kicsit kezdek egysíkú véleményeket írni, de ezt is úgy kell kezdenem, mint az előző t.
Ez nekem nem jó.
Hanem rossz.
Full szintetik, plasztik, autoillatosito.
Konkrétan lada hátsó műbőr ülésén izzadó gyerekeket vizionálok, aput, aki a plüss kormányvédőt szorongatja, anyut, aki füles magazint lapozgat unottan, méta pólóban és bikini alsóban.... Bólogatós kutya heves fejrázással nyugtázza a dobókockàk összekoccanását a kanyarban, ahol a Zamárdi felsői vasútállomás felől felkavarodó szél meglibbenti a visszapillantóról lógicsáló kókuszos és vaníliás wunderbaumot.
Izé.....

Eddig egyik Tesori sem lett a szívem csücske, de pl a Dragone tök jó HP edt klón, a white musc ot is kedveltem míg az egyik otthoni Barbie áldozatul nem esett egy hajmosásnak (igen, a parfummel mosta meg az én kicsi kincsem a babája haját, olyan 20 ml-t tolt rá sacc per kb 🤢).
Elengedem ezt a házat, mert a hammamot és a fior di lotot sem tudom pozitivan értékelni, sőt a közönség kedvenc bizánci csoda sem működik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Ez nekem nem jó.
Hanem rossz.
Full szintetik, plasztik, autoillatosito.
Izé.....

Fancsaaa

2021. február 18.

Na Ő Nekem, mint a Thai Spa is, nyári illat. De olyan nyári illat, mint mikor gyermek voltam és Nagymamáméknál az udvaron állt egy "kinti zuhany" amiben a vizet a nap melege forrósította fel, és felüdülés volt ott zuhanyozni, felfrissülni. Ugyanezt az érzést hozza Nekem ez a parfüm, frissen letusolt illat. Pedig egyáltalán nem vizes, nyárias citromos illat. Egészen másképp adja vissza,mindemellett nyugalmat és nőiességet áraszt. Nagyon tartós illat, és pont akkora a szilazsa hogy megsimogassa más orrát, de tudod hogy ez csak is a Tiéd ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

borbasemese

2021. január 8.

A tavalyi évem nagy felfedezettje, imádom!! Számomra AZ ILLAT benne található és hogy csak pár fújás kell belőle és sokáig érzem magamon... Tényleg imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

sammy

2020. október 9.

Szép illat gagyi áron :) Nem is értem... Számomra ő az ősz slágere, nyárra soknak találtam. Érzek egy mélyebb tónusú alapot benne - nem tudom ez lenne-e az orchidea, nekem még nem tűnt fel, hogy lenne annak a virágnak illata :P vagy inkább a szantál, mirha adja a komolyságát, melegségét, és mellette ott egy vidámabb gyümölcskoktél. A tartóssága sem hibádzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.

Fanika

2020. augusztus 21.

Több Tesorit is birtokolok, de kétségtelenül ez az egyik legszebb illata a márkának. Édes orchidea, amit jól ellensúlyoznak a citrusok. Szerintem nem elcsépelt, nagyon is különleges alkotás, és még tartósnak is mondható. Az én bőrömön legalább 6 órát kibír! Szeretem...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Freesia

2019. június 7.

Ma reggel jutott eszembe, hogy jé, nekem itt van ez a finomságom, de régen használtam! Nagyon meglepődtem, mert egészen más most, melegben, mint hűvösebb időben: most konkrétan Donald rágó, édes, finom, trópusi gyümölcstál. Télen meg olyan volt, mint a Palmolive mandulás (vagy tejes-mézes?) krémszappanja. Mindkét arcát szeretem :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Ria22

2019. február 22.

Citrom-ananász-barack-mosópor koktél (Pina colada alkohol nélkül, de nem úgy mint a Katy Perry Mad Love nevű borzadály).
Szeretem a kókuszt, de sajnos nekem nem muzsikál benne, sem a virágos jegyek.
Nyárra pont jó lesz mikor a beton is megolvad, akkor harmatos kis bazsarózsa leszek vele :D
A többi Tesorihoz képest rajtam ez a legkevésbé tartós, de megbocsátom neki mivel az ünnepek előtt a CBA-ban kemény 1.500 Ft volt a deoval együtt.
Kis karácsonyi csoda ^^ Az üvege pedig elegáns és letisztult, ha kiürül egyszer átköltöztetem a fürdőbe dísznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Szeretem a kókuszt, de sajnos nekem nem muzsikál benne, sem a virágos jegyek.

BitterSweet

2018. június 15.

Kedves illat, de bevallom egy kicsit különlegesebbre számítottam. Vagy csak rajtam nem működik annyira, amennyire szeretnëm, vagy csak megint elképzeltem látatlanban egy illatot, és nem azt kaptam....nem tudom.

Kicsit olyan nekem, mint egy testápoló. Finom illat, kellemes, fürdés utáni feeling. Már valahol/valamikor éreztem ezt az illatot régen, de nem tudok rájönni, h minek volt ilyen illata.

Viszont az üvege.....aaaaa, az mestermű. Ritkán látok ilyen szépet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Viszont az üvege.....aaaaa, az mestermű. Ritkán látok ilyen szépet!

ALettah

2018. június 11.

Tavaly nyáron vettem Olaszországban, amikor egy zárás előtt levő Upim üzletből jól bevásároltam a Tesori termékekből, sokat teljesen próba nélkül. Itthon mikor beleszagoltam, csalódást éreztem, jellegtelen virágos illat, el is ástam a parfümkollekció mélyére. Ebben a hónapban szelektálással összekötött parfüm-challenget rendeztem magamnak, minden nap más illatot fújok magamra, és hát eljött az ő napja is.
És micsoda meglepetés! Magamra fújva egy selymes kis csoda! Elsőre határozottan kókuszos, pedig ez nincs is az illatjegyek között. Olyan naptejesen, vagy testápolósan krémes kókusz. Aztán pedig csatlakozik hozzá a szépséges, légies orchidea egy bájos szantál alapon. Valahogy olyan, mint egy drága, szuperfinom selyem hálóing érintése a bőrön. Tartóssága jó, 6 óra múlva is érződik, de nem fojtogató, szerintem senkit nem zavarhat. Egyszerű, de egyszerűségében nemes.
Örülök, hogy ilyen kincsekre találok a saját gyűjteményemben, legszívesebben ma is ezt fújtam volna, de hát a kihívás...
Szóval: kiváló tartósság, szépséges, egyszerűen elegáns illat, mutatós üveg, filléres ár: csakis öt csillag! Tesori rulez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: BHT