Tesori d'Oriente

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2020. július 31.

Lelőhely:   Rossmann, online

Fejjegyek: tubarózsa, neroli, narancs

Szívjegyek: rózsa, hibiszkusz, mangó, fűszerek

Alapjegyek: vanília, fás jegyek, pacsuli

Tesori d'Oriente Thai Spa EDP - FÚJÓS!
Ár: 750 Ft / 10 ml + postaktg. , Eladó: Olinda
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Szentes, fizetés: Banki utalást követően postával küldöm.

ALettah

2022. január 13.

A Tesori márka a szívem csücske. Még mindig nem értem, hogy lehet ilyen komplex, minőségi illatot kreálni 5 euróból 🤷‍♀️. Ez az illat olyan, mintha rádzuhanna egy tonna tubarózsa és fél tonna narancsvirág. És erős, és kiirthatatlan, és nagyszájú. Nem rossz, csak nagyon nem az én világom. Iszonyat tartós is!
Én az életben nem fogom magamra fújni, de ha valakit érdekel és szeretné, szóljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

x

2021. május 31.

Nagyon érdekes illat, vacillálok, hogyn égy vagy öt pontot adjak rá. Mivel a Tesori márkát kifejezetten szeretem, hajlok az öt felé, de legyen egyelőre négy, mert érzek valami zavarót benne, és az első néhány próbára nem tűnik különösebben tartósnak vagy erősnek, viszont mindez nem igazán baj.
Részben az Edenre emlékeztet, csak édesebb, és az a kis plusz édesség keveredik össze valahogy picit irritálóan. Azt hiszem, ezt a tubarózsa okozza, amit egyébként kedvelek, csak ezt az összhatást még szoknom kell. A nyitány ugyanakkor a Giordani Goldra is emlékeztet. Na ez így együtt már megdöbbentő, mert teljesen más jellegű illatokról van szó, mégis egyszerre emlékeztet a fülledt dzsungeles, abszolút zöld Edenre és az elegáns, virágos Giordanira. A tubarózsa fogja össze ezt az élményt és rokonítja számomra ezt a két külön profilú illatot.
Összességében édes-virágos, fülledt. Ki fogom próbálni kint nyári hőségben is. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fülledt nyári zápor után vagy közben mit produkál, szerintem az illene hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Fancsaaa

2021. február 18.

Akkor leszek Én az első ☺️

Számomra Maga a napfény a nyár a pezsgés illata.. MÁR.. Mert elsőre azt hittem valami olcsó néni kölni szag.. Aztán ahogy lecsendesült (kb 10 perc), elkapott egy érzés hogy ez nekem mennyire ismerős illat, pedig sosem próbáltam. Majd mindennap fújtam magamra egy kicsit hogy rájöjjek melyik illat. Nekem hatalmas a hasonlóság Naomi Campbell- Bohemian Garden illatával, amit abszolút nem bánok mert azt is imádtam a nyáron és valószínűleg megint lesz belőle. :-D
Egy igazi trópusi felfrissülés, egy édes nyári koktél jó sok jéggel és sziruppal, amolyan kicsit viccesen de Hawaii táncosnő illat(valami ilyesfajta kép ugrik be). Se nem túl gyümölcsös, se nem túl virágos. Tökéletes nyári illat, ezért inkább akkor fogom használni. De, ilyenkor is szép. :-) Ja, és szuper tartós

Egy kedves krémmániástól vásároltam, annyit de annyit kutattam a Tesori illatok után hogy erre és az Orchidra esett a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Akkor leszek Én az első ☺️

Antioxidánsok: Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.