Tesori d'Oriente

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2020. július 31.

Lelőhely:   Rossmann, online

Fejjegyek: citrom, bergamot

Szívjegyek: só, alga

Alapjegyek: cédrus, pézsma

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy+sok más Tesori finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, de néhány illat akár üvegesen is:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

x

2021. június 1.

Nagyon szeretem ezt a sós, friss illatot, természetközeli és üde, csak kár, hogy nem erősebb és tartósabb. Valóban tengerillatú, valahogyan algás is, és a sajnos alig érezhető leszáradása gyönyörű krémes egyveleget nyújt, mintha a bőrömről a sós víz leáztatta volna a naptejet. A citrusos rész rajtam nem igazán jön elő.
Nagyon illő nevet is találtak neki, tényleg az az érzésem, hogy az ásványokban gazdag tengervíz ellazító, relaxáló ölelése vesz körül és feltölt. Nyugodt, békés, ráérős napozásokhoz illik. Sajnos egy kevés valahogy kifolyt az üvegből, amikor megérkezett hozzám, és lemarta a gyönyörű kék mintázatot a fémpalackból. Annak ellenére, hogy nem találom elég erősnek, öt pontot adok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 1.

ALettah

2021. január 23.

Ahányszor Olaszországba látogatok, néhány új Tesori termékkel térek haza. (Nem mintha nem lehetne máshol is kapni, de nekem ez Olaszországhoz tartozik) A tavaly csak sikerült néhány napra elugrani Liguriába, és maszkban, egy ordító gyerekkel a babahurciban, zárás előtt öt perccel lekapni néhány újabb üveget a drogéria polcáról, azon elmélkedve, hogy hol vannak a régi nyugis szagolgatások...sic transit gloria mundi.
Ez volt az egyik, mert a csodaszép kék üvegnek nem lehetett ellenállni. A Tesori vonal eddig inkább az édes, fűszeres illatokban volt erős, ez az első sós, tengeres illatuk, ennek megfelelően a szillázsa kicsit kisebb. És mi van az üvegben? Tenger, sós levegő, algák, partra vetett nedves fa, napsütötte citrom héja és kesernyés fehér belseje.Szerintem csodálatos, azonnal imádtam, az egész (pár napos) nyaraláson ezt fújtam, csodálatosan működött rétegezve a másik nyári kedvencemmel, az Acqua Colonia Vérnarancs-Bazsalikom illatával is. Most, a nagy télben is szívesen veszem elő, hogy egy kis nyarat és tengert varázsoljak vele magam köré.
Az Olympéa-féle édes-sós borzadályokhoz semmi köze, ez csak sós, nagyon picit citrusos, letisztult, nyugtató. A virágos jegyek rajtam nem jönnek ki, de bőrtől függ - a testvérem többször fújta magára ezt, amíg nálam vendégeskedett, és rajta csodásan kinyíltak azok is, egy lágyabb, nőiesebb jelleget adva az egésznek.
Egy újabb Tesori kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Egy újabb Tesori kedvenc!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate