Tesori d'Oriente

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2020. július 31.

Lelőhely:   Rossmann, online

Állapot: 100ml, Helyszín: Bp, fizetés: --

tundying

2024. május 6.

Heurèka!
Az ùgy volt, hogy egy olasz designer ruhaillatosìtòja rabul ejtett... fehèr, fehèr, fehèr...tengerpart, sò, kövek, tisztasàg.
Azt mondtam de jò lenne egy ilyen parfüm! Kèrd ès megadatik! Egy az egyben ugyanaz az illat! Örülök, hogy ràtalàltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 6.

Heurèka!

budaikrisztina11

2023. augusztus 7.

Én teljesen szerelmes vagyok ebbe az illatba. Rajtam egyébként elég édeskés, el nem tudom képzelni pasin ezt az illatot. Olyan igazi kék-fehér házikó a tengerparton illat..ha egyáltalán lehet így jellemezni egy illatot. Nekem egyértelműen a tenger, a part, a naptej illata.Egy bajom van vele hogy a tartóssága is gyenge és a szilázsa is, nagyon bőr
közeli épphogy érezni. A csíkhúzós illat sem
a legjobb másra tekintettel lévén de azért legyen már érezhető. Olvastam hogy TF:Soleil Blanc is ilyesmi illat most azt próbálom beszerezni, vagy a dupe-ját.:)Csak a tartósság miatt vontam le 1

update: sikerült TF: Soleil Blancját beszerezni semmi köze hozzá.. az sokkal jobban szolárium krém- naptejes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 7.

közeli épphogy érezni. A csíkhúzós illat sem

Sugarplumfairy

2023. július 22.

Kíváncsiságból vettem meg, és teljesen el vagyok varázsolva. Ár-érték arányban ilyen különleges illatot ritkán találni! Balzsamos, fás, citrusos, teás, nagyon enyhén kókuszos-naptejes illat. Jill Sander - Sun, a Cool Water és az eredeti Arden zöld teás EDT ugrik be róla. Teljesen uniszex, a legnagyobb melegben is hordható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 22.

Jasminum

2023. május 31.

Csodálatos, tartós és különleges uniszex tengerillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 31.

Csodálatos, tartós és különleges uniszex tengerillat.

Benedetta88

2023. március 1.

Tengeri sós, algás jegyek találkozása citrommal, cédrussal. Igazi friss, nyugtató illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 1.

cattitude

2022. június 22.

a nevéhez illően valóban inkább aromaterápiás élmény, mint parfüm, kiköpött tengerillata van: sós, algás víz és ennyi. pontosan ugyanolyan tartós, mintha tengervízzel locsolnám magam. rajtam nagyon egysíkú, szó szerint nem érzek a sós vizen kívül SEMMIT, se citrust, se pézsmát, se vaníliát, se pamutot, szóval parfümként nálam 2 csillagot kapna, viszont imádom a tenger illatát, szóval csak úgy kifújkodni és élvezni az élményt remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

CzFru

2022. május 26.

Kőkemény 2 napja használom, de teljes a szerelem. Impulzus vásárlással dobtam a netes kosaramba, mivel ezzel a márkaval eddig nem csalódtam. (Volt olyan, ami nem az én illatom volt, de mindegyik zseniális)
Számomra maga a nyár: sós, algás tengeri levegő egy finom vaníliás jégkrémmel megspékelve.
Nem arconcsapós, de határozottan érezhető és tartós. Szerintem uniszex illat, nem kifejezetten nőies, de nem is férfias.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

isabelle007

2022. február 8.

Rajtam egy az egyben TF Soleil Blanc (van itthon,összehasonlítottam).kiváló alternatíva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 8.

pirospipacsocska

2022. január 13.

A fiam használja ezt a parfümöt.Nagyon szeretjük a Tesori illatokat.Ez is egy szuper jó,friss,kicsit sós,tengervízes illat.Egyetlen hátránya a többi már ismert Tesori-val szemben,hogy ez olyan kis szolíd,háttérben meghúzódó illatocska.Nem olyan erőteljes ,”csík húzós”,mint a Hammam,Ayurveda,White Musk,és Byzantium.Ezért adok csak 4 csillagot neki. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 13.

Kromatophora

2021. december 17.

Sosem gondoltam volna, hogy 140 parfümmel a hátam mögött egy 2-3000 forintos kategóriás termékcsaládért fogok ennyire rajongani, vágyakozni. Pedig ez az egyik gyártó, akinek minden illatához nyúlva azt mondom, hogy komolyan tudom végre venni. Mivel 70% ban eltér a forgalomban lévő parfümöktől amik citrusos, virágos, gyümölcsös jegyeket tartalmaznak, unalomig szajkòzva. Újdonság, hogy megfizethetőek, egyediek, valòban niche illatház. Krémes, púderes, sòs, karakteres virágos, vaníliás, lágy, állítólag citrusos is. .. Férfias, mégis nőként örömmel fújom magamra. Mintha forrò homokon hasalnék a tengerparton, úszás után. Végtelen apròság a pipere polcomon amitől elbòdulok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ánizs illatú anyag. Legyakrabban parfümökben találkozhatunk az összetevővel. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.