Tesori d'Oriente

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Rossmann, online

Illatkategória: orientális-fás, uniszex illat

Illatjegyei: gyömbér, vetiver, szantálfa, kasmírfa, ámbra, madagaszkári vanília.

Ár: 1100 Ft + ptgktg , Eladó: Ascyra
Állapot: frissen átfújva, vásárláskor 10ml üvegfújósban, Helyszín: Budapest V., fizetés: Személyesen, V. kerület (FoxPost a vevő költségére). Posta, csak ajánlott küldeményként (jól csomagolva), vevő költségére

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bigris

2020. május 20.

Nem lesz a kedvencem. Nőknek kicsit maszkulin, férfiaknak feminim. Nyilván, mert egyébként uniszex parfüm. Nekem nagyon hasonlít a Dsquared2 Want Pink Ginger-re, amit nagyon szeretek, csak a Vaniglia E Zenzero-ban alig érezhető a gyömbér. Ezt a parfümöt egy kedves krémmániástól vettem pár napja. Az átvétel napján próbáltam. Brutálisan tartós, kicsit füstös, férfias vanília. Azt olvastam róla, hogy nem édes, ezért meglepődtem, hogy poros vanília helyett mégiscsak édes vagy inkább édeskés vaníliát kaptam. Sajnos amíg rajtam volt, fájdalmasan hiányzott belőle a WPG-ben érezhető gyömbér, ezért folyamatos hiányérzetem volt. Amúgy nem rossz illat ez, ha az ember tudja mit vállal egy uniszex illattal.
2018.10.19:Up: Lejjebb veszek a csillagokból. Próbálok kicsit következetesebb lenni a csillagozással. Jó illat, de nálam nem a top.

Up up: Az utolsó értékelésem óta elég sok uniszex parfümöt próbáltam. Már nem érzem maszkulinnak. De továbbra sem az a vanília, amit szeretek. Felteszem eladásra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 20.

gesztusz

2019. december 3.

Száraz, füstös vanília rengeteg fával, gyömbérnek nyoma sincs. Rajtam férfias, nem tudom hordani. Egy darabig lakásillatosítónak használtam, de már annak sem. Tartósságra nem lehet panasz, egész nap érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

twentylessone

Korcsoport: >54
2019. március 2.

Egyik kedves KM-ással cseréltem mintát és nagyon megszerettem! A gyömbér csak kifújáskor érződik, utána végig vanília illat leng körül. Rajtam meleg nem tolakodó, nem cukrászda hanem "otthon vagyok" vanília illat. Így vettem egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 2.

Ria22

2019. február 22.

Az elején leszögezném, hogy abszolút nem parfüm illatú, de mégis az egyik kedvencem, mert nagyon jó asszociációkat teremt.
Vaníliás "fenyőfa" autóillatosító - új kalandok és kikapcsolódás, vaníliás illatgyertya - az otthon melege/meghittség, vanília, mint fűszer...
A Coty versenyzőjével ellentétben nem fullasztó, inkább olyan hűvös-száraz. Ruhán mosásig érezhető, akár csak hajon. Nagyon bújós, rajtam nem férfias.
A Byzantiummal olyanok mint két testvér, vagy mint a Nap és a Hold: míg a fehéret nappalra használom szívesebben, addig ezt kora estére, de semmiképp sem éjszakára.
Ő sem a femme fatale kísérője, inkább egy olyan nőé, aki kiforrott kapcsolatban él, tapasztalt hideget-meleget, de mégis elégedett és boldog.
Eljön az a pont, mikor a nyugalmat megtanuljuk értékelni és nem úgy tekintünk rá mint az izgalom hiánya. Na akkor kell ez az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

pomme

2017. december 26.

Elég férfias illat. Nem rossz, de nem érzem benne a melót, inkább valami olcsó tusfürdőre hajaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

x

2017. szeptember 15.

Ez nagyon szuper illat, újabb hatalmas Tesori gól. Az üveg és a kupak is nagyon tetszetős, a kupak a többi Tesorihoz képest is különleges, apró csillámokkal, mintha homokfúvott lenne. Sötét, meleg, balzsamos vanília, nincs agyoncukrozva, de csöppet sem hűvös. A fák szépen belesimulnak, de végig a vanília dominál. Gyömbért nem igazán érzek, és a fás jegyek is csak háttérben vannak mindvégig. Egyszerre meleg, édes ölelés és dögös, érzékien vonzó. Eau des Baux és az Axe dohányos és vaníliás termékei ugranak be róla. Akinek azok bejöttek, az ezért az illatért is rajongani fog. Hatósugara és tartóssága is max pontos. A leghidegebb télen sem fogunk benne fázni. Nekem totál uniszex, de érdekesen jelenik meg mások véleményeiben, hogy van, akinek túl maszkulin, másnak meg túl feminin. Szerencsére én ilyen fogalmakban nagyon ritkán gondolkodom, így nekem ő egy remekbeszabott, mély, orientális-fás balzsamos vaníliaillat marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

mariann33

2017. július 20.

Egy kedves krèmmániás jóvoltából birtokolhatok most 20-30ml-nyi mennyiséget,ami elég is belőle,mivel nagyon tartós,nem szabad túlzasba esni vele mivel könnyen "sok"lehet.
Az én orromnak is leginkább a vanília dominál de nagyon érdekes módon.Puha illat,először friss beütéssel,ez a gyömbér,viszont végig érdekes marad.Hiába vaníliás nem tudnám az általam ismert egyik vaníliás parfümhöz sem hasonlítani.
Eltudom èppen ferfin képzelni de egyértelműen női illat.Sajnos sok feminin pasi van,ezért van sok unisex parfüm is,de nem hiszem,hogy egy férfinek ez a vaníliás illat jól állna.
Erdemes kipróbálni,nekem ez nagyon kellemes csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

Erdemes kipróbálni,nekem ez nagyon kellemes csalódás!

necra

2017. február 7.

Ez nekem pasi illat, tényleg...igazából nagypapám jut róla az eszembe, ami nem rossz, de azért picit tényleg maszkulinabb az én általam kedveltnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

KittiASzuperpocok

2016. december 22.

Teny es valo hogy ez egy maszkulinabb illat igy azoknak a noknek ajanlom akiket ez nem szokott zavarni.
En efajta illatokra szoktam azt a jelzot hasznalni hogy "csibesz".
Nem titok hogy viseloje egyedi illatban pompazik. A vaniliat az elejrtol kierezni es rajtam fustos, fas, vanilias illatta csendesul. Egesznapos illat nem kell fujkodni magunkat. Ha ruhara fujjuk 3-4nap mulva siman kierezheto marad.
Ilyenkor karacsony tajan nagyon hangulatos illat ahogyan a vanilia es a gyomber korulolel.
Nagyon megeri az arat es valoban nagyon finom. Nem tul edes es nem cukros. Szintetikus mellekillat nelkuli nem szuros. Tuti valasztas nekem allando darabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

En efajta illatokra szoktam azt a jelzot hasznalni hogy "csibesz".

fcsenge

2016. október 11.

Szerintem rossz a leírás, vetiverből semmi sincs benne. Sőt, rajtam a gyömbért se érezni, sokkal inkább egy meleg, gourmand vaníliás-kakós illat bontakozik ki, mely jóformán még fürdés után is érződik némileg. Ár-érték arányban verhetetlen. Noha, sajnos rajtam kifejezetten nem állt jól. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol