Tesori d'Oriente

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Aquariusgirl, az összetevőket feltöltötte: CBlue, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Kategória:   Fürdőtermékek

Krémes habfürdő a White Musk parfüm illatával.

kaposztamester

2019. szeptember 10.

Hadfürdőnek nekem se az igazi. Tusfürdőnek tökéletes. Tartós illat , jó nagy adag és az állaga is tökéletes . Az üveg kinézte számomra plusz pont

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Garu

2019. január 30.

Több, mint 10 évig kerestem, mi volt az a finom tusfürdőcsalád, ami egyszer rabul ejtett. Megláttam ezt és egy görög mintás társát, gondolkodás nélkül vettem meg őket. Kiderült, habfürdő. én elhasználom tusfürdőnek, imádom az illatát :) Nagyon jól harmonizál a bőrömmel. A fürdőszoba órákig ilyen illatú és már volt, aki kérdezte, milyen illatom van, The body Shop White Muskját használtam még sokat parfümnek, tusinak stb stb, de ez kicsit olcsóbb alternatíva. illatra ugyanaz rajtam a kettő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Nagyon kellemes az illata. Elég tartós. Remek habfürdő a parabén mentes kategóriából. Jó habzik. Élmény benne fürödni. Egyetlen hátránya, hogy sárgára festi a kádat, ami jó adag súrolószerrel jön le. (Bár azt ígéri, hogy színezőanyag mentes is.) Bár kedvelem, de új habfürdő után kell, hogy nézzek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

albertinablogg

2018. augusztus 17.

Update 2018.08.17. Tévedni emberi dolog, így vagyok ezzel a termékkel is. Habfürdőnek nem vált be, tusfürdőnek annál inkább. Nyáron, főleg mikor az ember egy kis napközbeni felfrissülésre vágyik, ez az egyik legalkalmasabb tusfürdő. Az illata valahogy tiszta és friss érzést ad. -1 csillag csupán az ára miatt, egyébként 5.

2015.05.25. Kipróbáltam az itteni vélemények alapján és nem igazán vagyok elragadtatva tőle. Az illata nekem nagymama púderes kölnijét juttatja az eszembe. Az illata egyáltalán nem tartós, az állaga pedig nem tetszik. Azt hittem sokkal krémesebb és hidratálóbb, erre ugyanolyan mint a többi habfürdő, kellemetlen benne fürdeni, mert úgy érzem minden zsírt leszed a bőrömről. Az árát így sokallom, viszont a design és a fém palack nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

mariann33

2017. augusztus 12.

Illatra még kellemesebb mint a parfüm!
Én tusoláshoz használom és nagyon kiadós,krémes,nem olyan folyékony mint általában a habfürdők,az ára pedig ugyanannyi mintha kèt normál tusfürdőt vennék.Az illata sokáig megmarad és olyan "tisztának"érzem magam tőle.Ez most biztos viccesen hangzik,de annyira tiszta illata van.Így nyáron egy élmény a használata.
És mèg jól is néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Illatra még kellemesebb mint a parfüm!
És mèg jól is néz ki.

dobolank

2017. július 7.

Végre egy habfürdő, aminek tartós az illata:) Ráadásul uniszex, a férjem is kedveli, még ha partfüm töménységben nem is fújná föl, ami fontos nekem, mert nekem egyedül egy élet alatt sem fogyna el, mert az sls miatt ritkán használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

Aquariusgirl

2016. november 21.

Nyáron belebolondultam ebbe az illatba és mindent megvásároltam: testápolót, parfümöt, tusfürdőt és a habfürdőt is :-) És mindjárt mindenből 2 db-ot :-)) Hátha majd valakinek elajándékozok belőle.......................na, az nem sikerült. Imádom ezt az illatot. És nagyon bírom, h a habfürdő és krém fémdobozban van. Ettől a habtól tényleg mámorító illatban telik a tisztálkodás és jó nagy habja van, ami a fürdés végéig kitart. 20 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol