Tetesept

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. január 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Bázikus fürdősó fehér agyaggal és szénnel, semlegesíti a bőrön felgyülemlő savakat.

brigitta001

2019. január 7.

A férjemnek kifejezetten tetszett, sőt ő kérte, hogy használjuk. Ez annyira döbbenetes, hogy 5 csillagot adok érte. Különben én is elég korrektnek tartom. Kb. 200 Ft a Rossmannban, szóval az ára is jó. Kibontva olyan, mintha tejpor lenne, a fürdővizet halvány szürkére színezi. Kellemesen frissít, az illata érdekes, nehezen tudom beazonosítani. Viszont a kádat érdemes alaposan kitakarítani utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Tvylvis

2018. szeptember 22.

Hogy mennyire méregtelenít, azt nem tudom megmondani, viszont nagyon jó élmény volt vele a fürdés. Frissítő, férfi tusfürdő illata van, kifejezetten üdítő élmény volt egy meleg nap végén. Nem szárít, nem irritál, de az én bőrömet nem ápolta, jól esett utána a testápoló. Mivel extra ápolást én egy ilyen típusú fürdőterméktől nem várok, ezért nem is vonok le érte pontot. Azért a zöld társa jobban tetszett, inkább azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool
Színezékek: Charcoal Powder

Kaolin 0 0