Tetesept

Ár:   795 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blanche-neige, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

A Tetesept Gesundheits-Dusche Entspannung terméke jótékony hatású, magas illóolaj tartalmú tusfürdő az érezhető lazulásért megterhelés és feszülés esetén.

zsizi

2018. június 24.

Valami mennyei illata van ennek a tusfürdőnek, első szaglásra szerelem volt, imádtam. Ajándékba vettem édesanyámnak, de ő nem használta, így lenyúltam tőle. 2-3 használat után elképesztően elkezdtem viszketni tőle, nagyon zavart, így leálltam a használatával. Egy hét múlva megpróbáltam újra, akkor már nem volt ilyen problémám, de nem is éreztem biztosnak a dolgot. Elhasználtam belőle valamennyit, de ha jól emlékszem, utána feélreraktuk a felénél, mert már nem volt hozzá merszem/kedvem. Az illata miatt kap négyest, az irritáció miatt csak egy csillagot vonok le, mert mai napig nem tudom, ettől volt-e valójában, és mert egyébként semmi gond nincs a termékkel. Árban is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sorbitol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.