Tetesept

Ár:   365 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. január 6.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Megújult formula!

Téli fürdő természetes kivonatokkal, gránátalmával és szegfűvel. Csillámhatással. Minőségi fürdő-liposzómák ápolják selymesre a bőrt.

szeliger

2020. február 15.

Nagyszerű termék. Az illat gyümölcsös, szegfűszeges, kellemes. A vizet pontosan olyan színűre festette, mint a tasakon lévő gránátalma színe, szép élénk pinkes pirosra. A csillámok egészen aprók, a víz tetején jól kivehetőek és a testre tapadnak. A fürdés végén hiába a zuhanyos leöblítés, továbbra is a bőrön maradnak, engem mondjuk ez nem zavart. A testápolót kivételesen kihagytam utána, nem szerettem volna a fürdőben az illatot elrontatni, így testápoló nélkül sem húzódott utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

Pajzs

2020. január 24.

Igazi téli ínyencség.
Az illata fenséges, a tasakban is jól lehetett érezni, fürdés közben, valamint után is, de a legjobb, akkor volt, míg engedtem rá a meleg vizet, és a gyümölcsös-szegfűszeges aromák betöltötték a fürdőszobát. Egy karácsonyi tündérmesében érezhettem magam. A vizet halványpirosra színezte, és tündöklő csillámok úsztak a felszínén, amik rendesen megmaradtak a bőrömön pezsgőszín fénnyel ragyogva. Selymesnek ugyan nem éreztem a bőrömet tőle, de nem is szárított. A kádat nem fogta meg, és nem kellett nagytakarítást tartani utána, könnyen le lehetett mosni a csillámokat is.
Ha lenne belőle nagy kiszerelés, szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Igazi téli ínyencség.
Ha lenne belőle nagy kiszerelés, szívesen használnám.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice

Színezék. Lilás piros.