Tetesept

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LoraBangs, Módosítva: 2020. március 3.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Megújult változat!

Kényeztetés ízületi- és izomfájdalom esetén. Fekete nadálytő + árnika + erdei fenyő, tengeri sóval és éterikus olajokkal. Könnyen oldódik hozzájárul az izmok és ízületek átmelegítéséhez, a bőrt természetes módon ásványi anyagokkal ápolja.

fioretta

2020. november 6.

Az illata nagyon finom, gyógynövényes. Fizikai megerőltetés esetén, és ín-, ízület- és izomfájdalmakra is jó hatással van, nyugtató, lazító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

szeliger

2020. február 28.

Igen elégedett vagyok ezzel a füdősóval, először kis tasakos kiszerelésben vettem meg, aztán egy ilyen nagyobb flakont is beszereztem a múlt héten (Aldi akció, szuper ár és nem a fent megadott, talán még van belőle a polcokon). Bármilyen intenzívebb mozgás után felüdülés egy ilyen fürdő. Az illat már önmagában is finom, ez a gyógynövényes, aromás illatkeverék nagyon tetszik. A narancsos kristályok szép narancsosra festik a vizet, az izmok kellemesen ellazulnak, csudajó az egész, úgy ahogy van. Ráadás másnap reggel a fürdőszoba illata, még mindig érezni az előző esti pancsolás nyomait.
Egy ilyen melegvizes fürdő után nekem elengedhetetlen a testápoló, de nem azért, mert ez a fürdősó nagyon kiszívta volna a bőrömet, hanem a meleg víz amúgy is szárítja. Simán öt csillagos a termék, a nagy flakon pedig még jól is néz ki ezekkel az élénk színű kristályokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Symphytum Officinale (Comfrey) Leaf Extract

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

A fekete nadálytő levelének kivonata. Kozmetikumokban főként  erős gyulladáscsökkentő hatása miatt alkalmazzák. Mivel izületi gyuladások fitoterápiás gyógyszere, sportkrémekben is használják. Paula Begoun szerint viszont bár valóban gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, csak rövid ideig ajánlott használni és csak akkor, ha tudjuk, hogy egy használatnál kevesebb, mint 100 mg alkaloid kerül a bőrre. Paula összességében kerülendő összetevőnek kategorizálja.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.