Tetesept

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. április 30.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Krémesen tejes, ápoló fürdő hosszantartó kényeztető habbal, egzotikus kókuszillattal, kókuszolajjal és tengeri sóval.

Mundow

2017. augusztus 13.

Finom illata van és puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Finom illata van és puha lett tőle a bőröm.

Vendy254

2017. április 3.

Egy csalódás ez a termék. A csomagolása nagyon megnyert azt eltalálták, de ugy ennyit tud. Nem habzik és nincs kokusz illata se. Ennyiért nem éri meg ez a termék bár ha olcsóbb lenne se venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Stella1993

2017. február 23.

az utolsó darab volt a drogériában, én meg örültem mint majom a farkának hogy sikerült lecsapnom rá. ki kellett volna dobnom az árát a kukába, mint hogy megvegyem. kókusz illata nem volt. hab sem volt. egy kicsi sem. kényeztetés sem volt. helyette iszonyú büdös, és barnára színeződött víz, na az volt. és olyan érzésem, mintha a wc-ben úszkálnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

birdie

2017. január 17.

Ma használtam el ezt a fürdősót és most itt ülök a zacskót szaglászva és próbálom megfejteni, hogy milyen illata van, merthogy nem kókusz, az egészen biztos. Talán, ha erősen koncentrálok, akkor bele tudom érezni egy hangyányit a kókuszt, de nekem inkább vaníliás, vagy nem is tudom. Pedig kizárólag a beígért kókuszillat miatt és az akciós ára miatt ugrott a kosaramba ez a fürdősó :)
Na, de a lényeg: a színe olyan, mint a barnacukoré, és sajnos be is színezi a vizet, tehát a hófehér hab alatt igencsak piszkosnak tűnik a víz. A habra egyébként nem volt panaszom. Zuhanyfejjel bőséges habréteget tudtam varázsolni. A bőröm is puha lett utána, nem szárított.
Elég felejthető összességében. És csalódott vagyok a nem kókuszos illata miatt. Az én orromnak legalábbis nem kókuszos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

grd39

2016. november 26.

Nem nyújtott semmi különlegeset. Egyszer belefért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Nem nyújtott semmi különlegeset. Egyszer belefért.

HRenata

2016. június 30.

Az enyémnek ugyanez a csomagolása, de az összetevői között szerepel illatanyag (Parfum) is. Vagy ez egy új változata, vagy itt hiányos az inci. De nem ez vele a problémám, hanem az, hogy semmi kókuszillat nincs benne. Valami virágos illata van mindössze, ami még nem is tetszik. Meg amúgy is a kókusz miatt vettem meg. Nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Aprile

2016. május 30.

Te jó ég! Ennek valami isteni az illata.^^ Még sosem használtam Tetesept termékeket, mert a nevét olyan idiótának találtam mindig... Aztán a napokban a Müllerben jártam, ahol valahogy a kezembe került... Már a zacskón keresztül is ki-ki hullámzott az illata, ami valami ellenállhatatlan. Sőt, amellett, hogy nagyon finom az illata, még tartós is. Beleöntöttem a fürdővizembe, és közel fél óra után is még erősen érződött, sőt a bőrömön is elég sokáig megmaradt. Tegnap este próbáltam ki, és még hajat is mostam menet közben, így ma, ahogy kibontottam a fonatom, egyszer csak megcsapott ez a fenséges Tetesept kókuszos illat.:) Amellett, hogy igazi illat orgiát teremt a fürdőben, még kellemesen ápol is, hiszen nagyon jó kis puha lett tőle a bőröm is.:) Biztos újra fogom még venni, mert kellemes kikapcsolódást nyújt a használata.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Zatanii

2016. május 24.

Vegyesek az érzelmeim a termékkel kapcsolatban. Először is, amikor kibontottam, kiesett belőle egy másik termék papírzacskójának a széle (Wtf?) ráadásul tele volt kisebb-nagyobb darabkákkal, amikre először azt hittem, hogy szintén valamilyen papírdarabok. A barnás színe sem volt bizalomgerjesztő, a kókuszhoz automatikusan tejfehér színt társítok. Egyébként az illata finom és puha lett tőle a bőröm. Remélem csak egy rossz darabot fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Szaszmancs

2016. április 8.

Mostanában elkeseredetten keresem a finom kókusz illatú termékeket és valahogy mindig csalódnom kell, de ez most nagyon nagyon közel áll ahhoz, amire vágyom, az intenzitása is megfelelő, úgyhogy illat pipa. Tetszik továbbá, hogy van egy enyhe ápoló hatása is, nem kell utána testápoló. Kellemes élményt kaptam nem túl drágán, szóval fogok még kísérletezni a tetesept termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.