Tetesept

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. december 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciális, az érzékeny gyermekbőrhöz kialakított formula, mandula proteinnel és gyümölcsös narancs illattal.

szeliger

2020. december 10.

Nem nagy szám. A festéket kár volt belerakni, bármilyen természetes színezőanyag is, mert gyakorlatilag nem lesz színe a víznek, ha bele akarom látni, akkor talán egy egész halvány sárga árnyalatot kap. Az illattal is kár volt foglalkozni, töményen jaffa szörp, a vízben meg semmi. Hab legalább van, olyan, amilyennek én szeretem, tömött, dús és tartós. A bőrömet nem bántotta, a fürdő után nem húzódott. A pandafigurával való bábozást kihagytam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.